Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lent leírtak alapján mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lent leírtak alapján mire számítsak, ha megkérdezem ki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Nem rég kiderült egy srácról (aki nekem tetszik)hogy két hónapja (ami közel sem biztos) rengeteget beszélt rólam. Például olyanokat mondott hogy csak miattam jár ide meg oda. Viszont ezt az egészet egy olyan fiútól tudtam meg aki szerelmes belém. Ráadásul el is ismerte hogy hazudott nekem mivel rákérdeztem mikor is történt ez az egész valójában. Erre mondta hogy decemberben, azután hogy 2 hónapja, ő nem is emlékszik rá végül hogy nem akarja elmondani.. Ez eddig teljesen egyértelmű lenne ha két hónapja az egyik barátnőm nem hallja meg véletlen ki tetszik neki de azt a lányt csak látásból ismeri és róla nem is szokott beszélni. (tudom, mivel ezt is megkérdeztem.)Nagyon jó a kapcsolatom a fiúval, mindig érdekli mi van velem. Sőt, se két hónapja se decemberben nem voltunk ilyen jóban mint most. Azt viszont még most sem értem hogyha fáradt akkor miért kötözködik állandóan? Holnap megakarom vele beszélni de ha megint fáradt lesz akkor tuti nem fogok rendes választ kapni. Meg eleve úgy ismerem hogy simán letagadná az egészet. Szerintetek mire számítsak? Hogyan kérdezzem?

2015. márc. 29. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem azt, hogy akkor most ki a fáradt, de lehet hogy csak én:D

Egyébként ha most jóba lettél azzal a fiúval, akkor elképzelhető, hogy miattad járkált ide meg oda, de természetesen ezt így ennyiből nehéz megmondani.

2015. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13 évesek vagytok?
2015. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!