Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem, de nem merem megmondani neki. Jobb és népszerűbb pasit érdemel nálam mert már sokkal jobb és népszerűbb pasikkal is járt mint amilyen én vagyok. De azért megkérdezem hogy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok rossz pasi de jobbat érdemel nálam. De ha úgy döntök hogy mégis megmondom neki hogy tetszik akkor hogy mondjam meg neki?
2012. szept. 30. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne te döntsd el, hogy jobbat érdemel-e, vagy sem. Lehet hogy tetszel neki, és gondolj bele.. nincs nagyon veszteni valód maximum azt válaszolja, hogy ne vagy az esete. Egy próbát megér.
2012. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok ötletem lenne, de szerintem ezt egy férfinak tudnia kell, mert nem fog helyt áll csajok terén.
2012. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aftersex ***** válasza:

hány éves vagy?

1. ne mondj meg neki semmit! de tudasd vele.

2. ha így állsz hozzá hogy jobbat érdemel nálam, akkor inkább mutasd be egy népszerű srácnak hogy "szia járjál vele"

3. szedd össze a tökeidet...

2012. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 lépés hívd el valahová egy randi szerűségre :) és ott majd kiderül minden :)
2012. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a "jobbat érdemel" egy uncsi nyálas filmes szöveg, ilyen nincs, szóval felejtsd is el.

Ismerkedj meg vele ha még nem ismered... aztán majd kialakul valami.

2012. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!