Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Dilemmába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Dilemmába vagyok egy sráccal kapcsolatban

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége az egy éves kapcsolatomnak.Az exem nagyon kivan de túl későn jött rá,hogy hibázott.Legyen az exem neve "Tibi".

Erőszakos volt,elhanyagolt és lelkileg terrorizált.Van egy srác akit rajta keresztül ismertem meg több mint egy éve.Már akkor is tetszett de én szerelmes voltam "Tibibe".Legyen a srác neve "Zsolti".

Én nagyon jóba lettem "Zsoltival".Az utóbbi egy hónapban nagyon sokat beszéltünk,hülyéskedtünk.Elkezdett velem üzenetben flörtölni.Aztán ő összejött egy lánnyal.De ugyanúgy minden nap beszéltünk.Hazajöttem (mert külföldön voltam) és szakítottam "Tibivel" és másnapra megbeszéltük "Zsoltival",hogy másnap átmegyek hozzá beszélni,filmet nézni stb...Végül ott aludtam nála de semmi olyan nem történt köztünk

Tök jól elvoltunk.De picit fura volt.Pl.:Hálóingben voltam és odakúsztam a géphez, hogy átkapcsoljam a filmet és ő hirtelen fellibbentette a hálóingem hátulját.(így látta a fenekemet,persze bugyiban).Meg a mellkasára dőlve néztem a filmet miközben ő átölelt.Aztán másnap reggel mikor keltünk ő átölelt és magához húzott de csak egy pillanatra majd hátat fordított nekem.Utána picit ridegebb volt velem.Utána pár napig nem beszéltünk,amit furcsának.Majd elkezdtünk megint beszélgetni,majd amikor felmentem Pestre megbeszéltük,hogy felmegyek hozzá.Ott tök jól elvoltunk és sokkal nyitottabb volt velem.Állandóan ölelgetett magához húzott, többször megpuszilt és nem csak akkor amikor kettesben voltunk hanem barátok előtt is.Aztán én hazajöttem de már egyből írt és kérdezte,hogy haragszom-e rá (azért kérdezte mert délután közben végig szívta a vérem.

Később mondta mondta,hogy a barátnőjével gondok vannak mert le se szarja őt stb...


Az igazság az,hogy kezdek egyre jobban beleszeretni...És nem tudom mit csináljak...

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Köszi előre is



2015. márc. 29. 16:04
 1/3 Chone ***** válasza:
Hagyd el ezt a Zsoltigyereket, mert ahogy a barátnője mellett összejött veled, úgy majd melletted is összejön egy másik lánnyal, akivel a tudtod nélkül együtt filmezget és megemeli a csajnak a hálóingjét. Ne legyél ennyire buta..
2015. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem jött velem össze.Még mindig csak barátok vagyunk.De úgy látom abból is amit mondott,hogy nem fog sokáig tartani a lánnyal köztük mert a csajszi már nem is nagyon beszél vele.

És egyre jobban közeledik felém.

Meg többen mondták hogy valószínűleg azért nem beszélt velem mert össze van zavarodva.

2015. márc. 29. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

meg se hallottam amit mondtál #1-es.

Hajrá, gyertek össze, jó szórakozást!

2015. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!