Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Semmi nem jon ossze. Mit kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi nem jon ossze. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Az egesz ugy kezdodott hogy be kerultem a korhazba egy hetre.

Van egy baratom. Vagyis volt egy baratom, o be is jott a korhazba meglatogatni.

Osztalytarsaim meg csak meg se kerdeztek hogy hogy vagyok. Rosszul esett de nem foglalkoztam vele. Valami pletyka keletkezett rolam es az osztalytarsaim megutaltak, ellenem forditottak a barataimat a suliba.

Jo ez meg mindig nem a vilag vege lenyeg hogy a baratom mellettem van. Meg nem voltam suliba eleg erdekesen viselkedett velem. Penteken kiengedtek a korhazbol es haza mentem majd irtam neki hogy itthon vagyok. O meg csak egy ":)"-t irt,es elegge bunko volt velem. Este meg anyaek elhataroztak hogy elvalnak. El is valtak. 1-2 eve vagyunk egyutt es elunk halunk egymasert. Nem ertem hogy ez mind megis hogy johetett ossze. Szerelmem,barataim,csaladom. Senki nincs mellettem. Megis. Baratomat vissza szeretnem kapni. Azt mondja kiszeretett belollem. Barataim sincsemek. Megis hogy birnam ki ezt mind egyedul? Baratomat vissza szeretnem kapni. Hogy tudnam?:')



2015. márc. 31. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress mást. Miért olyan kell, aki nem szeret?
2015. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És miért kerültél kórházba?

Nem hiszem, hogy a barátaid és az osztálytársaid csak úgy elfordultak tőled. Talán olyat tettél, vagy olyat tudtak meg rólad.

A szerelmek meg elmúlnak. Majd jön a következő :) Ne ragaszkodj hozzá, ha ő már nem akar veled lenni.

2015. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!