Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan problémám van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám van hogy 2ésfélhónapja vagyok együtt a barátommal. és eddig semmi gond nem volt de szombat óta mintha nem is érdekelném nem is igen keres. és nagyon fura:S. Eddig nem ilyen volt:S Ilyenkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem:S:'(
2010. ápr. 14. 20:35
 1/9 anonim válasza:
félrekurt és már nem érdekled...
2010. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg Tőle mi a baja, mi történt amiért nem keres az ideje?
2010. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Megunt. Előfordul.
2010. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha tényleg megunt akkor az segítene ha kicsit hanyagolnám és akkor utána megint nemlennék unalmas?
2010. ápr. 14. 20:43
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia.

Szerintem minden képpen kérdezd meg, hogy most mivan. Merre hány méter..

És ha csak annyit mondd, hogy "semmi" akkkor mondd neki,hogy kicsit szüeteljetek..

Ha valoban nincs semmi akkor keresni fog, hameg nem.. akkor neked is jobblesz úgy..

:/

sok sikert.

2010. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
47%

Az előttem szólóval teljesen egyet értek. Ha ilyen akkor nem érdemel meg, de lehet hogy csak neked jött le rosszul vagy neki jött valami úgy össze.

Könnyen orvosolható, kérdezd meg mi a baja, ha azt mondja semmi akkor mond hogy "rendben tartsunk szünetet", ha keres utána akkor csak véletlenek egybeesése volt, ha nem, akkor meg örülj hogy hamar kiderült, és nem fáj annyira.

Talán ezt tudom én is mondani.

2010. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni. Én egy hete ugyanígy voltam. Oda-vissza volt értem a srác (ezt színlelte), a csillagokat is "lebókolta" nekem az égről, majd mit ad ég, mit vettem észre...egy nap...két nap...három nap...éééés még mindig nem keres.

Hamar ki is bújt a szög a zsákból: szexet akart csak a lelkem, és látta, hogy nem igen fog egyhamar megfektetni...

Aztán hasára ütött, egy szánalmasan átlátszó kifogást agyalt ki és lelépett.

Persze minden ember más.

Csak annyira hasonlít a történetünk, hogy gondoltam, megosztom veled.

De egyet tudok tanácsolni, ne ülj otthon és ne rágd magad, hogy mi van, hanem egyértelműen kérdezz rá!!

Minél hamarabb!!!

Ki fog derülni hidd el!

2010. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezek a pasik. 180 fokos fordulatra képesek pár nap alatt. És még azt mondják, hogy a nők a bonyolultak...

Nem tehetsz mást, minthogy leülsz vele és megbeszéled.

Lehet ennek az egésznek ezer oka, így csak találgatni tudunk. De az százas, hogy valami nem stimmel.

A kommunikáció mindent megold! :P

2010. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat:)
2010. ápr. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!