Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? HelP tapasztaltabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? HelP tapasztaltabb korosztály.! :-/

Figyelt kérdés

Mióta szakitottam barátnőmmel nem tudok közeledni a lányokhoz. Nem vagyok egy utolsó, képet is merek küldeni stb, de nem találom a helyem, sem a flört lehetőségeket mint eddig. Ő az első akit komolyan vettem, az első után kiégtem?

18/F



2015. ápr. 1. 22:19
1 2
 1/14 CptTomato ***** válasza:

Nyugi majd megtalálod a helyed csak ne sülyedj nagyon depresszióba...


F/27

2015. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 To7ka ***** válasza:
Nem, nem égtél ki. Csinálj kicsit mást, foglalkozz magaddal, és lazulj el!!:) Ha rágörcsölsz, mert hiányzik az érzés, sokkal nehezebb lesz. Kitartást!:)
2015. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LazyJones ***** válasza:
Megesik, majd elmúlik, ha itt az ideje!
2015. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mármint az első igazán érzelmi alapokkal rendelkező után..
2015. ápr. 1. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
megviselt a dolog hogy ott hagyott jól mondják ne mélyedj bele annál rosszabb lesz!
2015. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat de nagyon nehéz. néha keres hogy jól vagyok e stb... és ez is nehezíti. de nem akarom azt mondani h ne keressen.
2015. ápr. 1. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
igen nehéz de muszály tovább lépni jársj emberek közé ne mindig ő rá gondolj
2015. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
járok. elég sűrűn. de valahogy mindig eszembe jut.. ha r**adt szemét módon vkivel csak pótolnam, jobb lenne??
2015. ápr. 1. 22:27
 9/14 Anna126 ***** válasza:
Szerintem ez csak ilyen pillanatnyi pánik, persze,hogy most hiányzik és érzel némi ürességet utána. Majd elmúlik, találsz valaki mást és jobb lesz, és persze az idő is segít! :)
2015. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mégis mennyi idő? :-( lassan két hónapja lesz h vége.. az előzők nem fájtak..
2015. ápr. 1. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!