Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszettem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem neki? Most beszélnem kéne vele? Leheth túl keveset jeleztem vissza? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki ha valami csoportos feladat volt órán akkor mindig hangosan odahívott engem,hogy legyek vele egy csapatban.Mindig azt mondta nekem h én vagyok a legjobb kosaras meg a legjobb röpis(kosarazni amúgy egyáltalán nem tudok)és ezt már elég sokszor elmondta.Egyszer rám kacsintott,amit nem tudok h csak viccből volt vagy miért.

És mindenkivel udvarias de talán mintha velem jobban az lenne.Mindig előreengedett az ajtóban és egyszer,mikor tölteni akartam magamnak vizet az ebédlőben kivette a kezemből és töltött nekem. Egyszer meg mellém ült az egyik órán,pedig a haverja hívta,h üljön mellé. Pár hét eltelt és egyszer hazakísért(mármint csak mondta h ő most velem jön haza, de a buszról már nem szállt le velem), másnap én megkérdeztem tőle h nem jön e ma du megint velem haza (ezt lehet,h nem kellett volna, csak már elegem volt, hogy már több mint egy hónapja kerülgetjük egymást, és semmi sem lesz, és elég béna voltam,mert ott ült mellette az egyik haverja, és mikor én elmentem, akkor ő meg is kérdezt, h hát ezt meg miért kérdezte, de a választ már nem hallottam) ő mondta h sajnos most nem tud (ez igaz is volt), aztán pár napig kicsit bunkó volt,pl. azt mondta h nem tudok táncolni ( ez is igaz de táncolni jobban táncolok mint kosarazok :D ) utána megint kedvesebb volt, de már kevesebb ilyen jel volt. Én most átmentem a másik osztályba, így már nem vagyunk osztálytársak,de amikor búcsúztam el az osztálytól, akkor megint mondta, hogy hiányozni foga kosártehetségem. Reméltem, hogy most keresni fog az új osztályban megint,de nem,viszont nekem nagyon tetszik és most nem tudom mit tegyek! Az is lehet,h én nem jeleztem vissza eléggé vagy nem tudom, kicsit emiatt úgy érzem nem tettem meg mindent. Amikor mondta ezeket, akkor mindig megköszöntem meg mosolyogtam rajta, nem tudom ez elég volt-e, vagy valami több kellett volna még :D csak egyszer volt olyan h kosaraztunk és mondta a többieknek h legyünk én meg ő ketten egy csapatban mert én vagyok a legjobb kosaras :D és végül nem úgy lett, de én nem nagyon mondtam semmit ő meg hangosan sajnálkozott néhányszor, mert a többiek ilyen furán néztek,h miért mond ilyeneket, mert hát én nem nagyon tudok kosarazni :D de az, h mentem vele haza meg másnap megkérdeztem, az már egyértelmű volt szerintem, és mikor kosaraztunk,és tanácsolt vmit, h hogy csináljam, akkor mindig úgy csináltam, szóval talán elég volt, de leheth túl kevés. Szerintetek beszéljek vele?Ha igen,mit mondjak neki? Bocsi,h ilyen hosszú lett! Köszönöm!



2015. ápr. 2. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt már megkérdezted tegnap is..

Akkor se olvastam végig.

2015. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fine rice ***** válasza:

Mire a végére értem, már a hajamat téptem! (But I'm not a rapper..)


Lányom! Te tényleg azt gondolod, hogy némi mosolygás elég egy korodbeli fiúnak ahhoz, hogy rájöjjön arra, hogy tetszik neked?! Még maga Scooby-Doo se jönne rá!


Szerintem elég egyértelműen próbált közeledni. Szimplán mond meg neki kertelés nélkül, hogy mit szeretnél! :)

2015. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fine rice ***** válasza:
100%

*Ez lemaradt..whoops!*


Mikor 14 voltam, odajött hozzám egy lány a focipályán egy csomag gumicukorral a kezében és megkérdezte, hogy kérek-e egyet. Igennel feleltem. Ez után kivett egyet a csomagból és betette a szájába. Azt mondta, ha kérem, vegyem ki. Fogtam, kitéptem a szájából és fociztaztam tovább, mintha mi sem történt volna. Szegény nem erre számított! :)


A korodbeli fiúk egyszerűek, mint egy bot! Nem értenek a jelekből.


21/F

2015. ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! :)

Ha más lányokkal nem csinált ilyeneket, csak veled, akkor lehet h tetszel neki, de szerintem ne arra várj, hogy majd ő keres, hanem menj oda hozzá te beszélgetni. Mondd neki h hiányzik a társasága a csoportmunkáknál :) 18/L

2015. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) (És hogy végigolvastátok :D )
2015. ápr. 2. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ember tragédiája.
2015. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!