Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszettem a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem a srácnak?

Figyelt kérdés

Visszatért egy régi érzés bennem.

2014-ben ballagtam el a gimnáziumból. Volt egy srác osztálytársam, akinek (szerintem) tetszettem. Rengeteget nézett, ha nem mentem el valamilyen programra, kérdezte, hol vagyok, illetve folyton viccelődött velem, írta facebookon, hogy IMÁDLAK, meg hogy akkor jön programra ha én is.

Aztán nekem akkor lett egy párkapcsolatom, neki meg jött egy lány akivel azóta is tart a se veled se nélküled kapcsolata.

Mivel párkapcsolatban voltam, nem törődtem a sráccal, aztán mindennek a végén elkezdtem én is felfigyelni rá, de akkor már késő volt. Rengetegszer volt bunkó velem, rideg, máskor meg megint bámult, aztán megint rám se nézett...egyszerűen nem tudtam kiigazodni rajta. Ha ittas volt végig engem bámult, hülyült, aztán ha kiment a pia akkor megint minden kezdődött, hogy rideg, beszólogatott.

Azóta eltelt egy év, sokminden változott, gondoltam ha már mindenkinek tiszta lapja van bepróbálkozom a srácnál.:) Ő még tartja a kapcsolatot a csajjal de csak facebookon...(tudom, ne erre alapozzak, de szerencsére élőben nem találkoznak).

Nagyon gélek kezdeményezni, szerintetek érdemes lenne megpróbálni? Mit mondjak?

NAgyon félek, egy év után indítani elég nehézkes, főleg, hogy nem egy szószátyár ember, és sokszor elküldi a francba azt, akivel nem beszél szívesen. :( (nem az a tipikus pasi, aki bunkó de rajonganak érte a nők. Ő azért ilyen bunkó, mert rengeteg kemény megrázkódtatás érte kamasz korában, és azt hiszi őt nem szerethetik, illetve nagyon fél ő is szeretni).

19/L.


2015. márc. 12. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagyok, mint az a srác (utolsó mondatból).

Szerintem örülni fog. Egy próbát azért tehetsz.

Csak az összekavarodott érzelmei miatt volt néha farok.

Már úgyis elballagtál, tehát aggódnod sem kell. Nem kell mindig látnod, ha szarul sül el a dolog.

19/F

2015. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyit tepersz egy bunkóért!?

Hát nem ismerlek, de kár érted... talán többre is vihetnéd, ha lenne kis sütnivalód és önérzeted.

2015. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tetszettél neki, csak reménytelennek látta a dolgot, azért volt veled szeszélyes.
2015. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!