Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes várni valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni valakire akit szeretünk?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat, nagyon messze lakik, egy éve tart, kevés időt tudunk együtt tölteni, terveztük az összeköltözést, de ő még nem érzi azt, hogy el tudna szakadni otthonról. Fiatal 23 éves. Nekem ez így nem igazán jó, kezdek belefáradni, azt gondolom türelmes vagyok, de többre van szükségem havi egy találkozásnál. 25/L.

2015. ápr. 7. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hét. Ha elutazott egyszeri alkalommal.

A huzamosan máshol élés nem müxik.

A kapcsolat lényege a közelség.

Ha nem is dolgozik rajta, akkor felejtős.

Ha dolgozik rajta, és van hova menni, akkor 2 hét.

Ha nincs hová menni, akkor a hitelelbírálás + 3 - 4 hónap.

Ha ennyi idő alatt nem tud egy lakást felújítani, akkor balfax, keress másikat.

2015. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne várj semeddig nnem ér egyik sem annyit hogy elszalasz dolgokat az életedben, ha meg nem akar összeköltözni veled akkor meg nem is akarja komolyan a kapcsolatot hisz lehet neki így kényelmes.

Párkapcsolatban éltek és havi 1x találkoztok? Hát mit ne mondjak szerintem ez írtó kevés még egy szimpla barátságban is!

Mond el neki a problémád és figyeld a viselkedését és akkor eltudod dönteni hogy van e értelme tovább folytatni!

2015. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tanul még? Dolgozik? Van valami akadálya annak, hogy összeköltözzetek vagy csak az, hogy nem akar? Miért nem tudtok gyakrabban találkozni? Mekkora közöttetek a távolság? Ha találkoztok mennyi időre? Nem tud valamelyikőtök közelebb költözni egymáshoz? Nem tudjátok megoldani, hogy gyakrabban találkozzatok?

Min múlik?

Nem mindegy, hogy 100 km van köztetek vagy 1000 km. Kinek mennyi szabadideje van. Dolgoztok-e rajta, van-e lehetőség arra, hogy gyakrabban találkozzatok vagy közelebb legyetek egymáshoz?

2015. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg ez neki így jó, hiszen a megszokott környezetében éli a mindennapjait, a családjával és a barátaival. Nem akartam eddig előhozni ezt a témát, mert nem akartam erőltetni az összeköltözést de úgy érzem eljött az ideje.
2015. ápr. 7. 15:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon messze lakik, nincs pénze és munkája, elvégezte az iskolát, állást szeretne, de így elég nehéz, hogy nem indul el. Nem akar az én nyakamon élni, mert átmenetileg én segítenék neki az elindulásban.
2015. ápr. 7. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
undorító... remélem, szakítottatok
2016. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!