Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes feláldozni a barátaink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes feláldozni a barátainkat a párunkért akit nagyon szeretünk?

Figyelt kérdés
Pár barátnőm a suliból akikkel eddig voltam,nem nagyon akarják elfogadni hogy ott van a barátom is és hogy már nem csak ők vannak mint tavaly...de sztem az ilyen nem igazi barát...szerintetek?veletek volt már ilyen ?
2009. ápr. 3. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt velem ilyen, de ez nem "barátfeláldozás" itt szó sincs barátokról.
2009. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen én is ezt tettem.barátokat elveszitettem de a barátom megmaradt akire mindig számithatok !!!
2009. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha naem fogadják el a párodat akkor nem a barátaid. A barát az, akire mindig számíthatsz.
2009. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy nem fogadják el..csak szerintük kevesebbet foglalkozok velük ami igaz is mert már nem csak ők vannak az életemben hanem ott van a barátom is 9 hónapja...ezalatt a 9 hónap alatt egyre rosszabodott a barátságunk de mostanra teljeen a padlón van,de igazából nem érdekelnek...mert az ilyen tényleg nem barát!
2009. ápr. 3. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Nekem is megromlott a kapcsolatom a barátnőimmel, de őszintén szólva nem is izgat. A barát az, akire mindig lehet számítani... " Ezekre " nem lehetett, nem is érdekelnek.

Sőt, arra is rájöttem, hogy féltékenyek is rám. Nekem van barátom, Nekik nincs, mert túl gyerekesek és egy pasi sem figyel rájuk... Szánalmasak, ahogy látom őket. Nekik a pia a minden, hogy felmennek bulizni, isznak, részegség és ennyi... :S

Ne is törődj velük!

2009. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, mint az előttem szóló. a barátnőknek hitt csajok addig voltak barátnők, míg bulizni jártunk, inni...stb. amint lett barátom és kicsit visszavettem, azóta nem is foglalkozik velem néhányuk. sőt, 1-2 még féltékeny is ahogy észrevettem, hogy nekik nincs, vagy nem ilyen a pasijuk :) nem érdekelne különösebben, csak ne pletykálnának rólam a hátam mögött :S ezek nem barátok.
2009. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!