Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek ez mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mennyi időt jelent? (lent)

Figyelt kérdés
Egyik lánynak elmondtam hogy szerelmes vagyok belé, és azt mondta neki is bejövök csak még szeretne kicsit jobban megismerni engem. Igazából egy kiránduláson ismertem meg mikor több napot eltöltöttünk együtt szóval kb 2 hete ismerem és igazat is adok neki. De ez mégis kb mennyi időt jelent átlagosan? Igazából már elég sokat tud rólam mert mindennap beszélgettünk

2015. ápr. 8. 22:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*azt mondta nekem
2015. ápr. 8. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:
pár hét de lányfüggő..
2015. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy Ferrarid akkor 2perc
2015. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 To7ka ***** válasza:
Csak egy icikepicikét szúrtad el azzal, hogy szerelmet vallottál neki. Iciiikkeee piciiikééét. Nagyon picurit. Ne aggódj!:D De.. Nem az idő kérdése, hanem hogy úgy akarsz pókerben blöffölni, hogy mindenki látja a lapjaid. Az egy nagyon nagyon ritka eset, hogy miután szerelmet vallottál majd neki szép lassan kialakul ez az érzés kölcsönösen, és "felzárkózik" a szeretésben. Pláne ha még sürgetni is akarod.. Nagyon cuki
2015. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából már annak is örülök hogy nem utasított vissza mert akkor megtörtem volna eléggé. Meg az a baj nem nagyon tudom az érzéseimet kimutatni sem :/
2015. ápr. 8. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 hónap lenne még a minimum.
2015. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem nem feltétlenül szúrtad el, hogy szerelmet vallottál, pláne, ha neki is bejössz. pár hét, ne őrülj meg :-)
2015. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Velem is történt már ilyen volt egy csaj akivel elsőtől kezdve nyolcadikig egy suliba jártam es igazából nyolcadikba ismertem meg jobban egy suli buliba sikerült közelebb kerülnöm hozzá minden szünetben ott volt velem telón is és facen sokat beszéltünk egyszer szerelmet vallottam neki és ugyanazokat mondta mint neked utánna is tartottuk a kapcsolatot mindig együtt mentünk haza és mire vége lett a nyolcadiknak nyári szünetben láttuk egymást de mikor elkezdődött a kilencedik nem nagyon találkoztunk.....Ám még nyolcadikba is volt egy másik lány akihez közelebb kerültem és ugyanolyan tulajdonságaink voltak mikor vele voltam önmagamat tudtam adni és jól éreztem vele magamat nem úgy mint azzal a lánnyal akiről előzőleg irtam mert vele pont az ellentéte volt csak mivel őt régebb óta szerettem így őt választottam de már sajnálom:(((((......Ha megmondod a korod akkor tudok segíteni?
2015. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja velem is igy történt csak ott hagytam mert meguntam a várakozást.:D
2015. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az komoly :D am 18 vagyok :)

Én várok pár hetet és utána rákérdezek mi a helyzet :$ Addig is szünetekben beszélgetünk,sétálgatunk és majd kiderül mi lesz :)

2015. ápr. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!