Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hazudott a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott a barátnőm?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyok együtt egy lánnyal,20 éves, előttem nem volt pasija, elvileg nem is volt szerelmes csak egyszer és még szűz volt. Ellenben gyönyörű nagyon sok fiubaráttal, rengetegen oda voltak és vannak is érte. Van egy srác aki még Londonbn él évekkel ezelőtt szerették egymást, vagyos a barátnőm bevallotta hogy szerette. Mostanában nagyon sokat beszél valakivel facen de nem árulta el hogy ki az szánom bánom de beleolvastam a facebook üzeneteibe és kiderült hogy azzal a sráccal beszélt és a srác azt mondta neki hogy szeptemberben véglegesen hazaköltözik. Nem szóltam semmit a barátnőmnek, tegnap lefeküdtem vele de szerintem hazudott mert nem olyan volt mint aki szűz, nem fájt neki és nem is volt nagyon szűk. Szerintetek mit kezdjek ezzel az egésszel? Szerintetek engem szeret vagy nem? 19 é. Fiu

2015. ápr. 10. 00:17
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
szerintem higgy neki
2015. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szüzességnek nem feltétele az, hogy fájjon és nagyon szűk legyen.
2015. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Én is 20 éves voltam, amikor először szexeltem a barátommal. Úgy tudta rólam, hogy volt már előtte barátom. Második találkozásunkkor felvittem magamhoz a kollégiumba és hát nekifogtunk... Izgultam, hogy észreveszi-e, de már nagyon-nagyon vágytam rá és kívántam, alig vártam :D Az időpontot úgy időzítettem, hogy a mensim már nagyon múlóban volt, ezt mondtam is neki. De mivel Ő is ki volt éhezve, így nem érdekelte. Így ha véreztem is a szexnél a szüzességem miatt, azt nem vehette észre. Nagyon jó volt Vele, mindketten élveztük :) Azt se vette észre, hogy szűz voltam, mint utólag kiderült. Egy évnél elmondtam neki a turpisságot, nevetett egyet :D
2015. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hazudott.
2015. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És mégis mit változtat, hogy mit gondolunk? De ha nem bízol benne, akkor nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.
2015. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a fiúsra: Nekünk volt régebben a kapcsolatunkba egy "gikszer", nem külföldi, de régi ilyen huza-vona, szerelmes vagyok meg nem is história. Nagy kabaré lett ebből végül... Odáig jutottunk, hogy a személyt kizárjuk az életünkből, tiltás, törlés, soha többé nem lett vele találkozva és minden egyes jelszót megadtunk egymásnak, hogy újra meglegyen a bizalom. Nem lehet ez alól kibújni, hogy új profil, e-mail, mert akit félt az ember, utána jobban nyomoz, mint az FBI :D Így egy idő után abba kell hagyni a titkolózást és választani: Vagy titkos élet vagy nyílt lapokkal játszani.
2015. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy hazudott, akkor hazudott. Ennyi.

Az asszony is ennyi idős volt, amikor megismertem. Mindig is éreztem, hogy több pasival volt, mint amennyit bevallott, de elhessegettem a gondolatot. De csak ideig - óráig tudtam. Volt, hogy sírt, hogy azzal vádolom, hogy sok pasija volt, akkor szemétnek éreztem magam, de a kételyem nem múlt el. Majd évekkel később bevallotta, hogy letagadott párat, és a sírás is csak színjáték volt...

Most faggasd ki, mert 20 év múlva rosszabb lesz a válás - nekem elhiheted.

2015. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mostani barátom mai napig nem hiszi el, hogy nem voltam szűz :D Szűk voltam és véreztem is pedig akkor már 4 éve éltem nemi életet, szóval az első alkalomnak nincsenek szabályai.
2015. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szex kérdésben mi nehezen tudnánk igazságot tenni, de az azért elég parás, hogy a régi nagy szerelmével dumcsizik face-en, amit el is titkol előled, és bónuszként a srác pár hónap múlva haza is cuccol, gondolom be fog próbálkozni a barátnődnél...

Ülj le vele és beszéljétek át...mond el, hogy zavar, hogy nem mondja el magától, hogy kivel beszélget ennyit (ha bevallja, akkor kérdezz rá, hogy miért igényli ennek a srácnak a társaságát, miért beszélget vele ilyen sokat, próbáld kideríteni, hogy érez -e még iránta valamit, hogy van e félnivalód vagy sem). Ha igazán szeret téged, akkor hazaköltözhet ez a srác, akkor sem fogja tudni elvenni tőled...és ha így van, hogy tényleg szeret, akkor azért mond el neki, hogy részedről azért az nem nagyon fér bele, hogy ex szerelmekkel titokban beszélgessen...vagy ne tegye, vagy tegye úgy, hogy fel is vállalja előtted!!! Sok sikert...:)


26/N

2015. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Legyel titokzatos vele es ridegebb. Legyenek uj hobbijaid es barataid. Na majd ettol fog rad kattanni. Te leszel az erdekes! Remelem sikerul eljatszanod. N
2015. ápr. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!