Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő hazudott nekem, áltatott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő hazudott nekem, áltatott, elhagyott és elvette az álmaimat. Én pedig most elveszek tőle mindent ami kedves neki. Ez így bűn?

Figyelt kérdés
A barátait, a legjobb barátnőjét, a hobbiját mindent elveszek tőle bosszúból. Most majd ő lesz annyira egyedül amennyire én. megtehetem?
2015. febr. 23. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pofán basználak egy lapáttal, de ez csak az én véleményem. :)
2015. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
2015. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Meg. De akkor olyan leszel mint ő. Tényleg ezt akarod?
2015. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen
2015. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"A szemet szemért elv csak megvakítja a világot."
2015. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elveszed a hobbiját? :D

Azt mégis hogyan? Ellopod a pecabotját? :D

2015. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is pofánbasználak péklapáttal:D
2015. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te kis egoista. Megbántott ENGEM, elhagyott ENGEM, elvette a kis álmaimat.....És akkor mi van? Gondolom nem bírta ki melletted és lelépett, egészségére. Tedd túl magad rajta, mert ha így gondolkodsz, nem csodálom hogy sosem lesz senkid. A bosszú éretlen, gyerekes és ostoba dolog. Hány éves vagy vazze, tíz????
2015. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LazyJones ***** válasza:
Nyitok egy péklapát kölcsönzőt. Mellette megunt agy átvevőhelyet, ma már úgy sem divat használni!
2015. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem tenném , a legnagyobb bosszú az ha békén hagyod. Saját tapasztalatom alapján , tudom neked ezt mondani hogy : NEM ÉRI MEG. Lehet hogy neked utána jobb lesz , de annyi időt el vesztegetni nem éri meg. A végén azon leszel hogy felejtsd el végre , ami már meg történt volna akkor amikor a bosszú meg fordult a fejedben.
2015. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!