Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon nem szeretem a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem szeretem a pasim igazán? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem jó vele a szex, nem élvezem. Undorodom a nemiszervetől, mert büdös, meg minden. Elfárad fél perc után a kielégítésemben, felbehagyja mert faj a keze vagy mittomén. Vajon nem szeretem őt?

2015. ápr. 10. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátööö... inkább csak szoktasd kis igényességre..
2015. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akik szeretik EGYMÁST, ott nem így néz ki a 'szeretkezés'.
2015. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked a "szeretem" az csak a szexben merül ki? Szóval amúgy döntsd el hogy szereted szívedből vagy sem.

Ha meg nem tetszik ami most van....akkor szakíts. Ilyen egyszerű.

2015. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek ehhez nincs sok köze.

Igénytelen.


De egy kapcsolatban az ember nem csak arra használja a száját, hogy szopjon meg nyaljon hanem arról is h megbeszéljék a problémákat.

2015. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát mérlegelj, hogy ér-e neked annyit, hogy "megtanítod" .. szóval mondod, hogy min változtasson, aztán hátha

egy rossz csók is sajnos derékba tud törni egy kölcsönös szimpátiát.. velem ez volt, ugye az még friss dolog, így én továbbálltam... azt hiszem a helyedben is ezt tenném, de nem ismerlek, és a körülményeket sem

2015. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha komolyan az az érzésem, hogy sokan csak azért vannak párban, mert ez a divat. Kérdező, ez olyan messze van a szerelemtől, mint búgócsiga a teliholdtól.
2015. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!