Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha többször megfordul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször megfordul a fejembe, h szívesen külön költöznék tőle, akkor már valószínű, h nem is szeretem igazán?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, de sokszor úgy érzem, h ezt már nem bírom és mennék a saját utamra. De van egy 2 és fél éves kis fiúnk, nem tudnám eltartani egyedül, talán, ha már ovis lesz és újra tudok dolgozni. De eközben jönnek a gondolatok, h a szívem szakadna meg, h ha a fiamat el kellene szakítani az apjától, mert imádja. Én se bírnék igazán elszakadni tőle, valami nagyon erős szál még hozzá köt. El se tudom képzelni az életemet más férfival... Teljesen össze vagyok zavarodva. Ne kérjétek, h üljek le vele és beszéljem meg, mert már 2 éve próbálkozom sikertelenül.

2014. máj. 31. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek detto ez a helyzet,csak gyerek nincs...még.szeretem de egy helyben toporgunk,mint a nyuggerek ugy élünk.32 éves vagyok .kérdésedre a válasz lehet
2014. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ti se találtatok rá megoldást :( Tudod a vicc az egészben, h mindenki azt mondta, h én fogom őt elhagyni, mert sokkal fiatalabb vagyok nála és én majd bulizni akarok meg élni. De nem! Én azon vagyok/voltam, h helyre rázzuk a kapcsolatunkat. De rajta látom, h ő nem akar változni. Vagy legalább tenni a kapcsolatunkért. 12 év van köztünk, de engem ez sose zavart, de ezek szerint őt zavarná? De akkor miért 7 év elteltével derül ez ki? Vagy már nem tudom, h mi van....
2014. jún. 1. 06:45
 3/8 anonim ***** válasza:
jaja...te azt látod,hogy nem változik.Csak tudod egy helyzetből közelíted meg.Így nagyon ne várd el,hogy megváltozzon,ugyanis ha benne látod a hibát,akkor benned van a legnagyobb hiba.Mivel a viselkedése tőled függ.Mi lenne ha azon őrlő gondolatok helyett,miszerint te már vajon nem is szereted,inkább megpróbálnád színessé tenni a mindennapjaitokat? Legyél kreatív.Nem tudom milyen a párod,de ott a gyerek,és ezt 18 évesen mondom ugyan,de egy kisgyerek sokban megváltoztatja a szülők vonzalmát.Legyetek hármasban,romantikázz,ne küzdj az ellen ,hogy te "nem szereted igazán" van ilyen időszak,na és? Hullámvölgyek vannak,ilyenkor kell észnél lenni.Ma még akarsz külön lenni,holnap talán bepasizol,aztán meg szenvedhetsz mert egy biztos pontból kiléptél.Sok sikert.
2014. jún. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. válaszolónak is üzenném. Egy helyen toporogtok,akkor mi lenne ha nem itt lelkiznél meg franc tudja mit csinálnál,hanem felkelnél, és játszanál egy kis törődöm a párommal feelinget?! Tudod,ha a mosolygást erőlteted,akkor is boldoggá tesz idővel.A gyakorin egyre több olyan kérdező van,aki inkább megkérdezi másoktól mit tegyen,minthogy a saját fejével gondolkodna.
2014. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést úgy tettem fel, h én már mindent megtettem a kapcsolatért. Ezt szó szerint vedd! Vettem szexi fehérneműket (fűzőt, jelmezt). Teljesen megváltoztam legbelül, lett önbizalmam és ezáltal kisugárzásom is. Ezt ő is mondta, h látja a pozitív változást, de ő akkor sem tesz egy lépést sem előre. És mint írtam, már 2 éve próbálkozom! 2 év után, neked nem fogyna el a türelmed?! Mikor állandóan csak a vissza utasításokat kapod? Meg a hitegetéseket....

Anyuka vagyok, háziasszony, és ezek mellett NŐ is, akinek vannak szükségletei.

2014. jún. 1. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:

"Teljesen megváltoztam legbelül"

szerintem ilyen nincsen.

mikor hasonló helyzetben voltam, mint 1., akkor elhagytam őt. sokat őrlődtem előtte, és nem voltam benne biztos, hogy jó lesz. most egyedül vagyok, és nem bántam meg.

2014. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezekben változtam meg: Le merek előtte vetkőzni, világosban szexelni, felveszek bikinit is (gyerek korom óta nem hordtam), rövid nadrágot/minit is felveszek (eddig a maximum a térd nadrág volt), szexben nyitottabb lettem, eltudok lazulni is, nem veszekedek, nem kiabálok, sokkal nyugodtabb vagyok, kiegyensúlyozottabb, teli vagyok energiával.

És ezeket úgy mondom, h mások is egyértelműen észre vették a változásokat.

És ami a legfontosabb, h a kapcsolatunk ideje alatt soha nem voltam féltékeny típus, ő sem. Mindig meg volt köztünk a kellő bizalom, így külön is eljártunk szórakozni is, soha nem volt belőle vita. Én, mint háziasszony, jól teljesítettem nála, imádja a főztömet, rendet tartok, ritkán vonom be őt is házimunkába, de nem húzza a száját érte.

2014. jún. 1. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírtál most egy tökéletes kapcsolatot.Én is ilyenre vágyom.
2014. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!