Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A papucs pasik is bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A papucs pasik is bejönnek lányoknak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
ha pénzes....
2015. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Remek, az elso valaszolo egybol minden not megsertett,akik nem a penzre hajtanak. Egyebkent nalam nem jon be.
2015. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Elöször is definiált a "papuscs férfi" fogalmát, mert ez nem egyértelmü, egyeseknek már az is az, ha nem issza magát anponta részegre és nem veri össze a párját, másoknak meg az, ha családközpontú, a harmadik szerint aki a haztartási munkákból részt vállal, megint másoknak meg akkor az, ha a nö egyet int és a lába alá fekszik.
2015. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, en is az utobbira gondoltam, ezert a valaszom nem volt egyertelmu.
2015. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor legyen az a kérdés - nehogy valakit kizárjunk -, hogy:


. -a-) Azok a pasik is bejönnek lányoknak, akik nem isszák magukat naponta részegre és nem verik össze a párjukat?


. -b-) Azok a pasik is bejönnek lányoknak, akik családközpontúak?


. -c-) Azok a pasik is bejönnek lányoknak, akik a haztartási munkákból részt vállalnak?


. -d-) Azok a pasik is bejönnek lányoknak, akiknek ha a nö egyet int, máris a nő lába alá fekszenek?



Nekem leginkább a c) állt közel az elképzelésemhez. Olyan valakire gondoltam, aki a macsó ellentéte, és nem csak hogy fontos neki a párja véleménye, de talán túlzottan sok kompromisszumra, lemondásra is képes azért, hogy a nő kedvében járjon. (A "túlzottan sok" az átlaghoz, normálishoz képest értendő.)

2015. ápr. 12. 09:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt egy papucsom. Nagyon szerettem, tiszta szív, tiszta lélek, udvarias stb. Tényleg nem volt vele semmi gond. A kapcsolat jó volt az elején, kezdett unalmas lenni a közepén, majd meguntam, hogy mindent nekem kell megcsinálni, megmondani ő meg csak slattyog mellettem és bólogat. Teljesen kiábrándultam.
2015. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nekem évekig volt egy papucsom."


Mamusz volt, flipflop, vagy csak egy sima hagyományos?

2015. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasik értékesek igazán.

Az én válaszom én egy "jó papucsot" keresek.

De ez nem neked szól, csak bátorításnak szántam.

2015. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a c-re gondolsz akkor termeszetesen :)
2015. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!