Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Papucs férj szeretnék lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs férj szeretnék lenni. Szerintetek mit tehetnék az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly, ne vicceljük el. 30-as, független, diplomás, sportos férfi vagyok, szóval amúgy teljesen normális, kivéve hogy papucs szeretnék lenni. Nem tudom, hogyan érhetném el ezt a dolgot.
2015. ápr. 8. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Én meg Dominus, kéne pár csaj rabszolga. :D


Annyi beteg nő van, biztos találsz egy bunkó csajt, aki szívesen megtapos.

2015. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj hozzá egy pedagógushoz! Az odahaza is azt hiszi, nevelnivaló gyerekek veszik körül
2015. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Innentől neked kuss van,nézzük mik lesznek a válaszok.
2015. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képzeld el magad papucsnak, amibe az emberek belelépnek
2015. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig azt kell szeretned csinalni, amit az asszonyka kitalal. Mindenben egyet ertesz vele, tulajdonkeppen "behodolsz" neki, elfogadod az alarendelt szerepet, mindig lesed az ohajat, hogy mit szeretne eppen.
2015. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Hosszabb távon szerintem eléggé tré lesz az alárendelt szerep.

Ráadásul a megalkuvó embereket nem tisztelik és egy idő után unalmas lesz, ha nincs saját döntése.

2015. ápr. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Először is nősülj meg, akkor már legalább férj leszel....

Addig meg gyakorold, hogy "Igen, Drágám!"

2015. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!