Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelentsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés
Hosszu ideje tart, hogy baratom folyton, mondhatni majdnem minden nap csekkol egy bizonyos lanyt facebookon, akit nem is ismer, csak egy suliba jarnak... Tulajdonkeppen mindharman ugyanabba az iskolaba jarunk... En ismerem a lanyt, de o nem... Miert nezi meg ennyiszer titokban?

2015. ápr. 12. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy a valoszinüsége hogy be jön neki
2015. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azert, mert dugna!
2015. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy tetszik neki.. De miert erdekli ennyire? Elkeserit, hogy MINDEN NAP megnezi... Eszebe jut, ra gondol... Mire veljem ezt?
2015. ápr. 12. 10:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Jo igen dugna, ha tehetne nyilvan.. de miert nem tud mar 1 ev utan tuljutni rajta? Hogy ne nezegesse folyton?
2015. ápr. 12. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy megakarja dugni , vagy szerelmes belé.

Kérdezd meg tőle, hogy mit akar a csajtol?!

2015. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkor inkabb o tetszik neki, azt nézi hogy mennyivel jobban bejön neki mint te... Ilyeneket inkabb hanyagolj hosszútávon csak bajt okoz... Inkabb keress valami kedves srácot es akiben megbizhatsz es legyen inkabb olyanokkal akik kierdemlik a barátságos :)) 15/f
2015. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor miert van velem? Kerdeztem mar.. ilyenkor leterel es azt allitja, hogy engem szeret. csak megnezi.. Nem tudja, hogy tudom hogy ezt mennyire gyakran teszi...
2015. ápr. 12. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs lo jo a szamar is alapon van veled
2015. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miert nem probalkozik akkor nala? engem meg hagyna akkor... dehat nem beszelt meg vele eddig.
2015. ápr. 12. 10:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a csaj ilyen plazacica jelleg. Nekem annyit mond, hogyha nem tartana szepnek, nem lenne velem...
2015. ápr. 12. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!