Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelentsen?

Figyelt kérdés
Páromnak a gépén találtam egy csomó képet egy lányról aki régen tetszett neki, de tudomásom szerint nem jártak. EZ most mi? Normális az ilyen? Minek mentegeti le? Rólam egy sincsen lementve, csak a közös képek meg amit én küldtem Neki.. :D
2015. márc. 23. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Kettőt találhatsz mit jelent... :DDD
2015. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Segíts..2012 es képek egyébként, de miért nem törölte ki?
2015. márc. 23. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Hááát... ez elég gáz. Próbáld megbeszélni vele, de nálam az az igazság, hogy ilyen körülmények mellett nem nagyon tudná kimagyarázni magát.

Amúgy egy olyan párkapcsolatban, ahol a felek szeretik egymást, ez nem, nem normális. Valószínű azért menti le, mert tetszik neki, szereti nézegetni (meg még ki tudja mit csinál nézegetés közben...). Persze ez még nem megcsalás, de az, hogy a te képeidet nem tartja ilyen becsben, szerintem mindenképp árulkodó. Beszélgess el vele

2015. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne légy buta..
2015. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhú, hány (és milyen) több éves képet találtam, mikor merevlemezt cseréltem és átnéztem a teljes gépem. Szerintem ezen nem kell aggódnod.
2015. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ilyen 2012 ben lementett képek...nem most mentette le, csak az t ne értem miért nem törli ki. beszélni tuti nem beszélnek, mert megtudom nézni.
2015. márc. 23. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem is emlékezett a képekre.Pont ezt írtam, hogy mennyi minden vacak volt az én gépemen is.
2015. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!