Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1.5 évig távol? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5 évig távol? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval a párom kitalálta hogy ő kimenne külföldre 1.5 évig tanulni. Ti megvárnátok? szeretem őt igen, de akkor is másfél év se szex se semmi olyan ami eddig megvolt sokáig. Most az oké hogy haza látogatna. de azért az nem olyan. Véleményetekre lennék kíváncsi!

2015. ápr. 13. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom kint él. Nyáron jöttük össze külföldön, nekem haza kellett jönni. Szóval mi augusztus óta vagyunk így, eddig háromszor találkoztunk és eddig jól bírjuk. Sok szerencsét!

18L

2015. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én párom már 2 éve van kint.

Én még mindig hűségesen várom, hogy visszajöjjön. Fél év és újra együtt éljetünk.

2015. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éve várok a páromra. Ha szereted, lehetséges. És kibírod.
2015. ápr. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már ott kezdődött a baj, mielött fel tetted magadnak a kérdést... te nem is szereted igazán... mert ha igazán szeretnéd nem tennél fel ilyen kérdéseket hogy mi lesz ha nem lesz itt akkor hogy szexelek... szerintem nem érdemel meg téged a pasi mert te nem is szereted annyira... mert ha valaki valakit szeret nem másfél évet hanem 10 évet is vár rá...
2015. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves negyes! Ebben az allaspontban en vagyok a pasi, azt, hogy szeretem e vagy sem azt en tudom. De szerintem fiatal(ok) vagyok(unk) ahhoz hogy masfel eveket meg tobbet varjunk a masikra (19-20). De persze megertem az allaspontod en elismerem higy igazad lehet, de nem arrol van szo hogy nem szeretem inkabb csak felek (tudom), hogy ramenne a kapcsolatunk! Akkor jobb elibb veget vetni neki, mintsem honapokig huzni a "rosszat" nem?
2015. ápr. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!