Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem feltek attol, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem feltek attol, hogy az uj parotokat nem fogjatok annyira szeretni, mint a korabbit?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha új pár után kellene néznem, addig úgyse jönnék össze senkivel amíg nem találnék olyat, akit tudok annyira szeretni mint a jelenlegit.
2015. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Interferencia ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Az első páromat nagyon-nagyon szerettem, még is sok fájdalmat okozott nekem.Minden erőmet össze kellett szednem, hogy belássam: ez így nem állapot. Hiába szerettem... nem voltam boldog. (7évig voltunk együtt)

Azóta összejöttem egy másik sráccal. Őt nem szeretem annyira, mint exemet anno... De nagyon jó Vele. Sok mindenben egyezünk, sosem unatkozunk, mindig kitalálunk valami programot.

Összegezve, az Én esetemben ha választhatnék, inkább az utóbbit választanám, ahogy választom is. Természetesen nem csak ez a két lehetőség létezik. Vannak olyan szerencsések, akik fülig a másikba vannak esve és minden happy. :)

2015. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mivel még nem volt párom, és csak úgy tűnik h lesz valami, így nekem ő az első lesz (ha lesz)..

Szóval a válaszom nem..

2015. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a legutóbbi páromat szerettem a legjobban, ő volt a legigazibb. előtte... pffff. most még csak gondolni sem szoktam rá, hogy ezután kivel, hogyan. nem kell senki, nem akarok senkit.
2015. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, aggódjon ezen ő
2015. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az csaj sokkal jobban megerdemli, h szeressem, es lehet, h idonkent eszembejut ex, amit nem ertek, h miert, de szerencsere nagyon ritka
2015. ápr. 14. 00:51
 9/11 A kérdező kommentje:
*Uj csaj
2015. ápr. 14. 01:23
 10/11 anonim ***** válasza:
mivel fájdalmat okozott így nem !
2015. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!