Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szeretni senkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretni senkit, ezrn lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Gondolom a szüleit, nagyszüleit mindenki szereti és kötődik hozzájuk, nálam sosem volt kötődés vagy szeretet irántuk nem hiányoztak sohasem és semmit sem érzek irántuk csak azért törődök velük, hogy ne okozzak nekik ezzel fájdalmat még senkit sem szerettem. Elvagyok velük de nem tudom szeretni őket, ezt még fiatalabb koromban is észrevettem. Egy 17 éves meleg srác vagyok, de a fiúk felé is csak szexuálisan tudok vonzodni, ezért kapcsolatot nem akarnèk kialakítani mert nem akarnám, hogy úgy szeressenek hogy én nem tudom viszonozni. A szereteten kívül majdnem minden érzelmet tudok érezni és átérezni. Olyan mintha üres lennék belülről és ezért nincs is célom az életrmmel mert nincs semmi értelmes dolog amiért élhetnék. Csak én vagyok az egyedüli ilyen ember?

2015. ápr. 6. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak te vagy ilyen ember,ha ez vigasztal,Damien a sátán fia,Ted Bundy és Charles Manson is hasonló személyiség volt :D
2015. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a pszichopatákra jellemző ez, nem? Mármint nem trollkodás, komolyan kérdezem. Vagy szociopata?
2015. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló történetem a tiédhez. Bár azért én még a szexualitásomat sem tudtam belőni és se sírni, sem bízni egy emberben nem tudok az életben. Munkám során pedig nagy tapasztalattal rendelkező emberek mondják néha, hogy "ehhez olyan érzelmi világ kell, amit a legtöbben 60 évesen sem érnek el". Ahogyan a kérdező, úgy magam sem tudom mi baj velem, de hozzászoktam. Az ha üres vagy belül az nem feltétlenül baj. Az valami szótlan vadállat a sötétben, néha szabadon engedem, hogy pusztítson. De van pár olyan elérhető dolog, amivel időről időre jól lehet lakatni és akkor ez az üresség elmúlik.

Mára már nagyon kevés dolog érdekel: Hűség, Külsőség, Érdek Kapcsolatok, Tisztelet, Egészség és persze a Pénz halmozása.


Tisztelettel,

szűz 30F

2015. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Engem nem sok dolog érdekel, sem a pénz az sem hogy legyen valaki akiben bízzak viszont azért hogy tudjak szeretni még ölnék is. Mivel nincs semmi amihez tudnék kötődni vagy ragaszkodni nekem nem nehéz megvalósítani amit el akarok érni hogy külföldre költözzek, de akkor se lenne több célom az életemmel mert valószinüleg sosem fogom elérni hogy szeressek valakit. Nekem a szexualitással nincs bajom az az egyik dolog amit szeretek csinálni mert valahol jó érzéssel tölt el de amikor elgondolkozok közben még mindig semmit sem érzek csak a szükségletet és a perverzióimat tudom kielégíteni. Egyszer már öngyilkos is akartam lenni ez a hiányosságom miatt, a haláltól sem félek mert nem veszthetek semmit csak azok akik szeretnek. Egyébként van sok haverom és szeretek eljárni velük inni vagy valami szórakoztatót csinálni. Nem vagyok egy antiszociális ember elvagyok társaságban.

Szerintem ki kéne próbálnod valami szexuális kapcsolatot mert nem roszdolog nemtől függetlenül.

A második válaszolónak pedig üzenem hogy nincs még tudomásom arról hogy pszihopata lennèk.

2015. ápr. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!