Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én és a pasim + tesója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a pasim + tesója?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval, akit nagyon szeretek és nagyon hasonlítunk mindenben és imádok vele lenni el se tudom mondani, hogy mennyire imádok benne mindent és soha nem csalnám meg vagy hagynám el szóval erről szó sincs. Csupán van egy testvére kb annyi idős mint ő és eleinte próbáltam vele nagyon kedves lenni, mert szeretném ha kedvelne a barátom családja, de úgy érzem, hogy ez egy kicsit visszaütött. Neki még nem igazán volt kapcsolata és emiatt kicsit kellemetlen számomra előtte a barátommal romantikázni, mert félek, hogy rosszul esne neki (és ilyenkor látom is, hogy neki kellemetlen számára) és azt se akarom, hogy harmadik keréknek érezze magát, mikor hárman vagyunk szóval mindig hülyéskedek vele és jól elvagyunk de a barátommal olyankor kevésbé, mert tényleg attól félek, hogy neki az kellemetlen lenne.

Szóval itt jönne a problémám. Valahogy időközben, mivel gyakran vagyok a barátomnál (így nála is), kezd nekem kicsit sok lenni és csak furcsán érzem magam a közelében. Nekem ez nem jelent semmit mert érzelmek szintjén teljesen baráti szinten van a szívemben szóval magamban nincsenek kétségeim de neki vannak néha olyan megmozdulásai ami miatt attól félek, hogy ez netán több is lehetne számára és az valami BORZALMAS lenne.

Szóval a ti véleményetek érdekelne, aki végigolvasta a hosszú hisztimet, hogy szerintetek van okom aggódni? Változtassak a viselkedésemen vagy ne?



2015. ápr. 14. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

ne valtoztass maradj ilyen. de nyilvanítsd ki jobban, hogy ta a barátodat szereted és nem őt.

a 3. kerék dolog jogos...vegye a lapot és lépjen le. ennyi.


Te nem tehetsz róla h ő balfék, és nincs barátnője...

2015. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyi
2015. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még nem volt barátnője, nem kell tutujgatni. Ha túl kedvesen viselkedsz vele, akkor ez fog történni. Nagyon aranyos tőled, hogy ennyire törődsz másokkal, de igenis csókold meg a barátod és ne a bátyjával töltsd az időt, hiszen nem miatta mész át hozzájuk. Az meg legyen a bátyja problémája, hogy valaki mást találjon.
2015. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen rájöttem, hogy talán nem kellett volna ennyire kedvesen viselkednem vele, csak időközben barátok is lettünk plusz a tesójával járok és ezért nem gondoltam, hogy ilyen problémám lehetne, de akkor tényleg jobb lenne kicsit lazítani az aggódásomon. Köszönöm a válaszokat:)
2015. ápr. 14. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj nem kell előtte felfalnotok egymást a barátoddal. Legyél a tesójával kedves, barátkozó de tartsd továbbra is a távolságot és mozduljatok ki néha ne csak náluk legyetek állandóan. Vagy mutasd be egy barátnődnek akinél lenne esélye.
2015. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokszor mozdulunk ki csak még gimibe járunk mind3man ugyanoda és emiatt elkerülhetetlen, hogy néha ne együtt menjünk hazafelé vagy hogy suliban ne fussunk össze. Arra meg én is gondoltam, hogy bemutatom valakinek csak nagyon kevés szabadideje van és a csajozás is nehezen megy neki.
2015. ápr. 14. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!