Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én gondolkozok így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolkozok így? Párkapcsolatok kényeztetés?

Figyelt kérdés
Első igazi nagy szerelmem volt, fiatal voltam és tapasztalatlan és önző is... Egész kapcsolatunk alatt talán , kétszer kapott rózsát. Mikkor kicsit idősebb lettem , igényeltem én is a programokat "mozi,étterem" stb... egyszer túlzásba is vittem vissza is éltek vele. Most szeretnék ki térni a lényegre. Tapasztalataim és amit láttok a környezetembe. A lány kényeztetik meg vesznek nekik , mindent akkor folyamatosan viszik étterembe "udvarolnak neki" és a lány egy hagyja őket. Munka társam 15 éve volt a nővel , 15 év után is udvarolt ott hagyta egy milliomos csávóért. Ezt látóm a környezetembe majdnem mindenhol , itt sok hasonló kérdéseket láttam. Mindent meg adót a lánynak , kényeztette és el hagyta egy másik srác ért és nem érti hol hibázott. A barátnőmmel mi így kettő között vagyunk , nem kényeztettem agyon de el sem hanyagolom.

2015. ápr. 14. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A törődés szép dolog, de ha nem szeret, ezzel nem vásárolhatod meg az érzelmeit.
2015. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából ez nem attól függ, hogy hogyan neveled, kényezteted a csajod, hanem attól, hogy mennyire versenyképes, és mennyire kockázatvállaló típus.


Minél versenyképesebb a csajod nálad, annál nagyobb az esély arra, hogy felbukkan egy őt kinéző nálad sokkal versenyképesebbnek látszó fazon. Minél kockázatkerülőbb a csaj annál nehezebben hagy ott, ha viszont hajlamos a kockázatvállalásra, akkor lecserél.

2015. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amit az utolsó mondatodban írtál az a legmegfelelőbb, mert mindkét véglet rosszul sülhet el. Mivel nem jó az se ha "papucs" vagy, és az se hogy nem is törődsz vele. Én örülnék ha lenne egy olyan párkapcsolatom ahol törődik velem a párom.
2015. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!