Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy újdonsült párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy újdonsült párkapcsolatban meg kell tanulni egymás szokásait, mi jó nekik, mit szeretnek, akkor miért számítanak a régebbi párkapcsolatok, nem üres lappal kéne indítani a rossz berögzülések miatt?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfiakra/nőkre gondolok akiknek kimaradt az ismerkedős tini korszak vagy nem akarták elsietni, rossz gyerekkor meg egyebek. Nagy gond, ha később kezdenek ismerkedni, nem verik nagy dobra, hogy mikor kéne ismerkedni, párkapcsolatot szerezni?
2015. jan. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Mert ha valakiről egy bizonyos kor után kiderül, hogy nem volt még kapcsolata, akkor abból már sejteni lehet, hogy valami nincs rendben nála.
2015. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért vannak olyan dolgok a szexen amihez elkél a rutin. Pl hogy a nő sírógörccsel várja a periódusa végét.


Sok minden alakulhat másként és akkor nem árt ha az embernek van tapasztalata és problémákat lazán hárítja, nem pedig akkor kapkodja fejét, hogy mit is tegyen.


28 N

2015. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19 évesen lett először barátom, aki meg is maradt. Válogatós voltam, szerettem szingli lenni, viszont soha nem volt 1 éjszakásom, nem húztam a pasik agyát, csak egyszerűen nem kellett és kész... vagy ha tetszett 1-2 fiú, akkor bepróbálkoztam, aztán rájöttem, hogy nekem nem kell, de nem hitegettem, csak fitogtattam a csábítást" :D Vagy csak a szemem kívánta... a lényeg, hogy 19 éves koromba találtam olyat, akit a mai napig szeretek és nem bántam meg, hogy azelőtt nem volt pasim, mert rengeteg barátom és vicces sztorim volt és azt hiszem a többi példát látván, hogy nem nagyon fogok kimenni, elfogom hanyagolni őket, inkább még húztam a dolgot, de ugye nem lehet erre számítani, csak jön magától.. amikor összejöttem vele, akkor még "suhanc voltam", időközben megkomolyodtam, más lett számomra a fontos és igen, elmaradoztak azok a nagyon jó kicsapongások, egyre kevesebb volt mindenből, amit szingliként még jónak láttam. A barátaim megmaradtak, de komolyabb lettem. Viszont nagyon ritkán találkozok velük, mert ugye az élettel haladni kell, elköltöztünk :)
2015. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is válogatós vagyok a nőkkel szemben, mert egy valakit akarok szeretni aki tetszik és nem akarok a diszkókban bohóckodni könnyű vérű nőket leittatni, hogy meghúzhassam őket. Sikerült évek alatt megkomolyodnom, másabb lett az életfelfogásom, az emberekhez való hozzáállásom, könnyebben ismerkedek. Csak demotivál az a felfogás, hogy egy normális párkapcsolathoz szükségesek a régebbi kapcsolatok, mert ha valami elmúlt azt elkéne felejteni, jobb tiszta lappal kezdeni berögzülések nélkül, én így gondolom.
2015. jan. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!