Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most bejön vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most bejön vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam. Nem a leghelysebb, de nem is csúnya. Ezzel a fiúval mindent megbeszélek ő is mindent elmond nekem. Ha beszélünk nem vagyok zavarba szívesen vagyok a közelében. Gondolkodtam azon milyen is lenne vele. (Alopból nekem valaki más tetszik, csak ő észre sem vesz.)

2015. ápr. 16. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
9.j osztályos vagy? Hatvanban a Damjanich János szaksuliba jársz? Lehet tom kivagy xdd amugy meg ezt én temtom eldönteni hogy tetszik e neked. Csak te tudhatod
2015. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:
100%

Ha minden lány és srác képes lenne a saját szintjén ismerkedni, nagyon sok boldog pár rohangálni körülöttünk!:) Van egy Nálad "jobb" srác, aki észre sem vesz, de a Te "szinteden" lévő átlagos fiúval nagyon jól érzed magad. Szerintem 10/9 lány nem jönne össze az átlagos sráccal, mert jobbat akar, és utána valami agresszív majomnál köt ki, vagy panaszkodik hogy nincs egy darab normális pasi se (bár fordítva is igaz)...


Bejön! Jól érzed magad vele, jók vagytok együtt! Tessék boldognak lenni és felismerni ha valaki tökéletesen alkalmas lenne melléd, egy szinten vagytok, összeilletek, szívesen vagy a közelébe, és ne az a srác legyen a cél aki meg nem azon a szinten van, valószínűleg nem is lennél elég magabiztos mellette, féltékenykednél, hisz tudod hogy mennyire hú de jó pasi... Ez már csak feltételezés, de nosza!! Bejön!

2015. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni bizalmasabb témákról is, hívd el valahova (pl. az iskolai büfébe), mosolyogj rá...
2015. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!