Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal elmentünk discoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkfox999999 kérdése:

A párommal elmentünk discoba és megfogták a fenekét töbször is és a párom azt mondta hogy a disco ilyen ne csináljak ebből ügyet de nekem fáj és rosszul esik mit tehetem volna? Igaza volt a páromnak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Neked kellett volna végig fogni a fenekét, akkor nem történik ilyen.
2015. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja, ha dizsibe mész akkor számíts a tapizásra. Ott mindenki lyukra játszik.
2015. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A párod ribi.
2015. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én tapiztam ŐT eleget meg nem is engedtem magam melől el :D
2015. ápr. 16. 18:29
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy ismeretlen férfi megfogná a fenekemet, akkor kapásból a fal adná neki a másikat, szerintem a barátom csak a pofontól sajgó arcát látná az illetőnek.:)
2015. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Már jó néhány éve együtt vagyunk a párommal, annak idején egy alkalommal egy kocsmában volt egy részeg illető, akinek szándékában állt megfogni a fenekem, hát majdnem kirakta a kocsmaablakon a párom az illetőt.:)

Tény, hogy vannak olyanok, akik fogdossák a fenekét egy lánynak, de azért ez nem olyan általános, és ha látják, hogy a csajhoz tartozik egy pasi is, akkor meg pláne nem mondanám, hogy olyan sűrű dolog lenne.

Ráadásul többször megfogták?

Szerintem a barátnődnek ez imponált és azért mondta ezt. Szerintem ezt nem kéne olyan természetesnek venni.

2015. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az komoly....ha az én páromnak megfogták volna a fenekét azt nem én hanem a párom verte volna le...hol élünk, állatok közt? lehet ez párodnak tök természetes de mi lenne ha pl a te farkad fogdosnák a buliban...akkor félre állna a csajod szája
2015. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Neked nem az a gondod,hogy megmarkolták a fenekét hanem az,hogy ő ezt élvezte.
2015. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tinédzserkori probléma: "megfogták a csajom seggét egy buliban én meg elsírtam magam" :D
2015. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:D én nem sirok csak dühös vagyok :D MÁR bánom hogy nem ütöttem le a fickót szerintem nem imponált neki egy nagy 120 kg hájas fickó :P :D de nem engedte a párom hogy balhézak :D
2015. ápr. 16. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!