Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedés szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés szempontjából mennyire jelenthet hátrányt egy, ha láthatóan mindig egyedül járok bulizni? 25F

Figyelt kérdés
Vidéki nagyvárosban élek és a helyi szórakozóhelyre általában minden héten lejárok bulizni. Viszont mivel nem igazán vannak barátaim, így szinte mindig egyedül megyek. Ez mennyire befolyásolhatja a lányokkal való ismerkedés során tapasztalt sikertelenségemet. Gáz egy lány szemében, ha a hapsi rendszeresen egyedül tűnik fel a bulihelyen?

2014. dec. 14. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én mondjuk alapon nem járok. Egy-két haverral próbálkoztunk, egyikünk sem épp az a csajozógép. De egyedül végképp eszembe nem jutna.
2014. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd már le ez hogy néz ki. Lemész egyedül, ott vagy egyedül, aztán hazakullogsz egyedül?
2014. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van egy törzskocsmám, ami közel van a bulihelyhez és ott kezdek és közben is felmegyek oda néha inni-beszélgetni, lennt a bulihelyen is iszok, ismerősökkel beszélgetek, táncolok, de általában egyedül vagyok, annyira csapódok más társaságokhoz.
2014. dec. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!