Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom biztosan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosan ha egy lány szakítani akar? Mik a jelei? (nonverbális főleg)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre hogy a legtöbb lány sunyi és nem akar ő lenni a rossz. Ezért nyűgös lesz, nem akar semmit sem csinálni, nem keresi a társaságod és azt várja hogy te szakíts vele.
2015. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én eltávolodtam, már nem értem hozzá, én is minimális esélyt adtam arra, hogy hozzámérjen. Egy csomó más programot szerveztem magamnak, hogy ne tudjunk találkozni. Nem kerestem, mindig ő hívott, ő írt, ha beszéltünk szűkszavú voltam. Ha filmet néztünk nem bújtam hozzá, csak feküdtem mellette, nem szexeltünk - bár ez miatta volt, és én igazából az, ami miatt kiszerettem belőle. Én sejettem, hogy ő akármeddig húzná így, és azt várhatom, hogy ő szakítson, csak nekem még ahhoz sem volt kedvem, hogy megmondjam neki, hogy vége. Aztán egyszer úgy ébredtem, hogy na elmegyek szakítok vele, felöltöztem, összeszedtem a cuccait, megálltam a háza előtt, felhívtam, hogy jöjjön ki, odaadtam a holmiját és mondtam, hogy vége. Mondta, hogy már várta, egyértelmű volt, hogy erre készülök, "voltak jelei", ahogy fogalmazott.
2015. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
49%
Hát a lányok általában nem akarják megbántani a fiút és ezért megvárják hogy te szakíts. Ezt úgy érik el hogy hisztiznek, idegesítenek, nem akar veled menni sehová, és nem akarnak veled lenni. Ez általában van így.
2015. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!