Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha mar nem szerelmes a ferfi, vagy mar nem erdekli a no?

Figyelt kérdés

Ugy erzem mostansag en jobban kotodok a paromhoz....

Nem tudom,hogy csak paranoias vagok.e vag tenyleg baj van.


Mik a konkret jelei ha pl. Megunt,nem szeret, nem akar engem?


2015. ápr. 7. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:

már rákérdeztem...azt mondja szeret... csak mostanában többet féltékenykedek (a semmire) és balhézok, ezért ő is feszültebb, és nem tudja elengedi magát és kimutatni a szerelmét.


AZt veszem észre, hogy picit kerül, hogy nem ölel meg annyiszor, hogy nem keres olyan sürün...és hogy nem vagyok már olyan érdekes és fontos neki...nem figyel rám annyira, nem érint meg úgy mint régen...


Nem tudom hogy baj van-e vagy csak én vagyok paranoiás és én várok el túl sokat vagy én ragaszkodok betegesen, de nekem ez kevés nmostanában


amugy 6hónapos kapcsolat :/

2015. ápr. 7. 18:57
 2/4 A kérdező kommentje:

3-4hónapja minden este együtt alszunk, közel lakunk egymáshoz, szóval minden nap együtt vagyunk.


Ma felvetettem neki, hogyha szeretne tartsunk szünetet.gondolja át...azt mondja nincs mit átgondolnia,mivel szeret, és velem akar boldog lenni, csak ne balhézzak.


De komolyan...néha remegek azért hogy hozzám érjen, azelőtt éjjel is álmában átölelt, most ölelkezve alszunk el és háttal fordul (oké neki így a kényelmes) igaz én meg pl hason alszom...de zavar....


Mit csináljak?


Ha azt mondom ne aludjunk együtt éjjel, vagy ne találkozzunk egyből azt mondja, hogy nem érti mibajom...nem akarok vele lenni stb?-szóval nemtudom mit tegyek

2015. ápr. 7. 19:03
 3/4 A kérdező kommentje:

Mar az is megfordult a fejemben,hogy massal kavar es en csak biztos pont vagyok neki....

De pont hogy az ok nelkuli vadaskodas es feltekenysegem miatt van a sok balhe...es meg sosem kaptam rajta semmin,plusz neha belenezek a telojba...sms...hivas...messenger...face...semmi gyanus

Meg csajokkal se beszel csak haverok es ferfi kollegak

2015. ápr. 7. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

ezek szerint nincs rá okod hogy féltékenykedj..

ezzel lehet a férfiakat az őrületbe kergetni

féltékenységgel és hiszivel..

2015. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!