Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

A filmekbe mindig az van, hogy a fiúk elhívják randira a lányt és mindig egy puccos étterembe mennek, minden nagyon romantikus. De nekem még sose volt ilyen! Egyszer voltam puccos éttemrembe, a barátommal az első évfordulónkon.

Van olyan fiú aki ilyeneket csinál? Ő lenne az álompasim :)



2015. ápr. 18. 10:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Igyekszem filmek szerint élni, mert ott nagyjából azt közlik, ami hiányzik a valóságból, de úgy kéne lennie. Szóval igen, első randi biztos a kedvenc éttermemben, stb... De a lány pl. ne fesse a haját, legyen magas-vékony, művészet kedvelő, nőiesen öltözködjön, és akkor rendben van.
2015. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor te biztos egy szép izomzattal rendelkező, helyes, gazdag orvos/ügyvéd/cégvezető vagy aki mindig a legszegényebb lányba szeret bele:)
2015. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A pénznek és izomnak semmi köze nincs a dologhoz, sokan itt rontják el.:) Annyi pénzed legyen, hogy éppen elég közös programokra, meg élni. Ha ki tudsz fizetni mindent, és jól érzed magad, csinálsz magadnak igényes programokat - pont ennyi kell a nőnek. Azok a nők akiket én keresek nem szeretik az izmot, inkább a hideg férfias elegáns sármot. Így én is ez vagyok leginkább.
2015. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

De a filmekben mindig ez történik.

Izmos/helyes/gazdag/orvos-cégvezető beleszeret a szegény lányba.

Azt hittem hogy te is eszerint élsz mert a valóságban ebből van hiány.

2015. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És igen, a lány lehet szegény, lehet gazdag, a lényeg hogy minden műtől és sminktől mentes természetes modell típus legyen.
2015. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ezt te tényleg komolyan gondolod vagy csak viccelsz mert elég érdekes:D
2015. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Meg a filmekben kiderül, hogy az orvos-ügyvéd-mittudoménmi másodállásban titkos ügynök, és a 6 lövető pisztolyával képes 20 vagy annál több lövést is leadni, anélkül, hogy közben újra töltene, és a nálánál 2-szer nagyobb fószereket is képes simán leverni, hiszen jártas a harcművészet minden terén. :)
2015. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Komolyan. Ilyenre gondolok:

[link]

2015. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Pontosan, és egy szív vagy fejlövés is simán túlél amíg a mentő kiér egy elhagyatott barlanghoz.

Persze kómába esik, de a szegény modell lány vele marad és szerelmet vall neki amire ő felébred:)

2015. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Létezne ha az ilyen fiú biztos lehetne abban ,hogy a lánynál kizárólagosan ő van képben.
2015. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!