Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit gondolnátok egy ilyen jelenet után?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztálytársam és szerelmes vagyok belé, ezt ő is tudja, de nem szeret viszont. Az egyik lányt haza akarta kísérni, mert arra lakik, mint ő de semmi nincs közöttük, én pedig féltékenységi jelnetet rendeztem, hogy miért kell hazakísérni mire jó ez úgy hogy ő az osztály előtt volt, és mások mondták hallotta és visszanézett. Ti mit gonoldnátok a lányról?

2015. ápr. 18. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sajnálnám, mert nagyon rossz lehet neki. Azonban egy kicsit szánalmasnak is tartanám.
2015. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi benne a szánalmas?
2015. ápr. 18. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon nehéz elfogadni az ilyen helyzeteket és nagyon rossz érzés. Velem is történt már hasonló, de mindig tudtam uralkodni magamon, nem adtam ki magam a dühömnek vagy a negatív érzelmeknek. Volt olyan is, hogy ténylegesen összejöttem egy lánnyal, aztán mégis elment mással. Valahogy akkor is tudtam tartani magam. Valahogy sikerült elengednem a haragomat. Az ember nem adhatja ki magát az érzelmeinek. Gondolom fiatal vagy még nagyon, idővel belátod te is, hogy nem szabad hagyni magunkat. A másik oldalról is van ilyen, egy lány még mindig írogat, felköszönt, pedig már számtalanszor nagyon finoman a tudtára adtam, hogy nem lehetünk együtt. Akkor is összefutunk valamilyen jelenet lesz a vége, nagyon kínos dolog, pedig nem akarok ártani neki.
2015. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted? Mit hisztizel vele, ha nem érdekled?
2015. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hisztiztem, de ezt éreztem.
2015. ápr. 18. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

"én pedig féltékenységi jelnetet rendeztem"


Ez mi, ha nem hiszti?

2015. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Te mit gondolnal?

En is 13 eves vagyok es az osztalybol tetszik egy fiu. :D

Csakhogy o minden szep lanyra ramozdul... En mar megszoktam de soha nem rendezek jelenetet, egyszeruen elviselem:P

2015. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kicsit most nyugodj meg, és hanyagold őt. Az ilyen egy pasinak sem jön be, sőt. Taszítja. ha most hagyod, makd később apránként újraépíted lehez valami, de nem fogadnék rá
2015. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!