Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha többet érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha többet érzek mint barátság?

Figyelt kérdés
Udvaroltam egy lànynak de ő azt mondta jelenleg nincs szüksége senkire. De maradhatunk haverok:) Ez egy pàr hete volt. Gondolom érthető mekkora szívàs ez. Az az igazsàg nagyon hiànyzott volna a tàrsasàg vele ezért mentem bele. De mos hogy ezt kicsit ùgy étrzem rosszul döntöttem mert sajnos többet érzek irànta. Nem tudom mit kéne tennem hogy ez àtcsapjon egy kicsit többe v. ha nem hogy verjem ki a fejemből. Megszakítsam vele a kapcsolatot?

2015. ápr. 19. 20:39
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy
2015. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17
2015. ápr. 19. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem működik, tehát az életben soha nem lesz szerelmes beléd.

Ez alapján dönts.

2015. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!