Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan adjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan adjam a tudtára egy fiúhaveromnak, hogy többet érzek iránta barátságnál?

Figyelt kérdés
Szerintem biztos, hogy én is tetszem neki, csak nem merem neki elmondani, mert mi van, ha mégsem, és nem szeretném elrontani a barátságunkat... Szerintetek mit tegyek? Próbálom vele éreztetni, de nem igazán tudom, a fiúk milyen célzásokból értenek...
2014. nov. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki/Ird le facen hogy te mar tobbet erzel ezen mi olyan nehez??
2014. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Többet érzek irántad!

De most komolyan, beszélj vele. Anélkül nehéz lesz.

2014. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyisd ki a szád
2014. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szvsz ilyenkor az őszinteség a leghatékonyabb.
2014. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!