Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mostanaban egyre tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambulka kérdése:

Mostanaban egyre tobbet gondolok az exemre. Ez baj?

Figyelt kérdés
Az exem volt az elso szerelmem kb 5 evig vootunk eggyut de sokszor szakitottunk de egy nap utan ujrakezdtuk. Azota van egy 3 eves kapcsolatom es egy 1 eves fiam. A bokkeno csak annyi h a parommal elhidegettunk egymastol o melozik en a gyerekkel vagyok nem is beszelunk nincs semmi romantika. Mostanaban pedig allandoan az exemrol almodom es eszembe jutnak azok az idok amikor eggyut voltunkes gondolkodom vajon mi mi lenne ha meg most is wggyut lennenk. Szerintetek mit tegyek?

2015. ápr. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha sokszor szakítottatok, és a végén véglegesen is, valószínűleg oka volt.
2015. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azaz h a szakitas is ugy volt h mondtam neki mondja meg h szerete es hanigen akkor mondja ki hangosan de felt kimondani erre osszejottem a jelenlegi baratommal es ot ez lelkileg osszetorte es emiatt enis szomora vagyok
2015. ápr. 20. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Társas magány ,beszélj a pároddal hogy rendbe szeretné-e tenni a kacsólatotokat és ha igen min kel változtatnotok.
2015. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Otthon vagy és unatkozol...

Próbáld meg a gyereked apjával rendbehozni, ha még számít valamit a gyerek + az apja..

Felesleges álmodozni egy nem működő kapcsolatról és kockáztatni a jelenlegi családodat.

2015. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!