Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomszuszék kérdése:

Mostanában egyre többet gondolok egy volt osztálytársamra és többször is előfordult már, hogy vele álmodtam, miközben barátom van. Talán már nem szeretem a mostanit?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerelmes voltam az osztálytársamba, de ennek már több éve... Most 20 éves vagyok és amolyan "gyerekkori" szerelem volt. A fiu még I-IV osztályban megkérdezte, hogy lennék e a barátnője, mire én bár nagyon szerelmes voltam nemet mondtam, mert féltem, hogy mit fognak szólni az osztálytásaink. Utólag is nagyon bántott a dolog és sajnáltam, hogy nem volt elég merszem felvállalni a szerelmet, de talán jobb is igy, mert elég gyerekek voltunk ahhoz, hogy ha esetleg nem működött vólna a dolog, kezelni tudjunk egy szerelmi csalódást.

Most, ennyi idősen, viszont megpróbálnám felvenni vele a kapcsolatot, szerintetek már késő? Főleg, hogy van egy elég komoly kapcsolatom... és nagyon elbizonytalanodtam benne. Ti mit gondoltok? Gyerekkori szerelmet jobb meghagyni egy beteljesületlen szép emléknek, vagy megpróbálnátok felnőtt fejjel?


2013. ápr. 22. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
és mi a f*szért kéred ki erröl a mi véleményünk ? egyedül nem tudsz dönetni mi ?:D te barom
2013. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos. :)

A barátoddal szerintem most elbizonytalanodtál.

Felveheted vele a kapcsolatot, nem tűnik rossz ötletnek. Elvégre osztálytársad volt. Aztán majd kiderül mi lesz/lehet belőle.

2013. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pasid hagyd el, mert nem szereted úgy ahogy kellene.

A többit meg te tudod.

2013. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából jól megvagyunk a barátommal. Szeretjük egymást. Viszont nem hagy nyugodni a múlt. Fájdalmat meg nem szeretnék okozni senkinek. Talán csak egy beszélgetésre lenne szükségem a volt osztálytársal... Csak nem tudom, hogy kezdjek neki.
2013. ápr. 22. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy a nők sosem tudják mit akarnak... Ha van egy tökéletes párotok, akkor az unalmas és muszáj félrekúrni, h van egy vadbarom pasitok ő sem jó, de próbáljátok megjavítani, közben egy másik fiúval jöttök össze beszélgetésre, de vele nem dugtok csak a vadállat pasitokkal. Női logika.
2013. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és gondolod, hogy ő azóta is csak rád vár?


:-/


az élet tele van elvesztegetett lehetőségekkel, de ha ez vigasztal a párkapcsolatok túlnyomó része úgy szar ahogy van, szóval nem fogsz kilógni a sorból a be nem vált pasiddal

2013. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném... sőt lehet, hogy már nem is emlékszik a dolgokra. Ti hogyan reagálnátok, ha kikosaraznának, aztán évek múlva jönne, hogy megbánta...?
2013. ápr. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!