Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mekkora gond, hogy lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mekkora gond, hogy lassan 6 éve szeretek egy lányt?

Figyelt kérdés

Igaz, viszonzatlanú és kb 3 éve nem láttam. De annyira beleszerettem, hogy nem tudom elfelejteni, más lányra meg nem tudok nőként tekinteni. Ezért sem volt még soha barátnőm

(19/F)



2015. ápr. 22. 09:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ez így gond ha mást meg nem tudsz szeretni. Fel kéne dolgozd és elfelejtsd, csak kéne neked barátnő...így akarsz élni egyedül?
2015. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy. Az első szerelem, gondolom az volt, hat éve voltál 13, örök és mély nyomot hagy az emberben, ez tény, de nem kellene hogy a jövődben megakadályozzon. Szerintem próbáld meg lezárni, esetleg keresd meg a lányt és írj neki, hogy ez van, hátha az segít lezárni, ha nyíltan visszautasít. De lesz barátnőd, csak tereld el erről a lányról a figyelmedet!
2015. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Nekünk nem gond, de neked annál inkább, szerintem.

Így akarsz élni még kb 60 évet? Megéri ez neked? Elvesztegetni a fiatalságod legszebb éveit egy olyan lány szerelmére, aki valószínűleg nem is tud erről, ráadásul úgysem érdekelné?

Van egyáltalán valami értelme ennek az egésznek?


Ha neked ez kell, akkor oké. De szerintem jobban tennéd, ha elkezdenél VÉGRE ÉLNI!! Mielőtt késő lenne!

2015. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
szal 13éves korod óta szereted?
2015. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Kb azóta igen.

Tudom jól, hogy ez így nem élet. Próbáltam már mással, de egyszerüen mindenkiben őt keresem. Nem tudnék úgy együtt lenni egy lánnyal, hogy nem tudnám őszintén szeretni, sőt, közben mást szeretek. Egy lány sem érdemli ezt meg. Szinte meg vagyok bolondúlva érte, van mikor 2-3 éjszakán keresztűl róla álmodom. Olyan is előfordúlt már, hogy róla álmodtam, felébredtem majd kimentem wc re, aztán ittam, vissza feküdtem aludni, és folytatódott az álom. Elég a neve, egy bizonyos spray, egy dal, egy parfüm illata és már rajta kattog az agyam. Annyira elvette az eszem, hogy háromszor buktam kilencedik osztályban, majd otthagytam a szlit, bezárkóztam s lassan egy éve eokonokon kívűl senkivel sem beszélek, max boltba járok el. Ma reggel is eszembe jutott, meg a múlt s szószerint vissza sírtam. Egy lányra sem tudok úgy tekinteni, legyen az akárki, hogy kapcsolatom legyen. Én már magamban lerendeztem, hogy életem végéig a szívemben vele fogok élni, mert nem megy a felejtés.

Képzeld el, hogy balesetet szenvedsz, valami végig hasítja a karod, lábad vagy a hátad. Majd meggyógyúl, de a heg örökre ott marad, még ha nem is szeretsz a balesetre emlékezni, akárhányszor meglátod a helyszínt, a heget mindig eszedbe fog jutni.

2015. ápr. 22. 10:09
 6/36 anonim ***** válasza:
Te tudsz róla hogy beteg vagy? Keress egy pszichológust sürgősen.
2015. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Ez csak azt jelenti, hogy a kutyának sem kellesz.

Ha ez nem így lenne,akkor elfelejtetted volna a 6 év alatt.

2015. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

6

Miért lennék beteg?

2015. ápr. 22. 10:29
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy pszichológust, de sürgősen! Ez nem lehet egyetlen lánytól. Tudom, hogy úgy érzed, hogy igen, de biztos hogy nem. Kell lennie másnak is. Ha lenne támogató környezeted meg énerőd, egy csaj miatt sosem buktál volna ki a suliból. Azt gondolom, ez a csaj csak figyelemelterelés valami mélyebbről, amit nem direkt csinálsz. Ezt egyedül nem tudod megoldani. Nem az a baj, hogy barátnőd nincs. Az a baj, hogy életed nincs. Amíg nem is lesz, ne is számíts nőre. Keress szakembert, mert van lehetőség, hogy jobb legyen, nem kell így élned, még fiatal vagy,biztos, hogy lehet ebben a helyzetben segíteni, ha te is akarod.
2015. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

7

Ez alatt az idő alatt volt 4 lány aki kezdeményezett, de visszautasítottam.

2015. ápr. 22. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!