Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig olyan programokat szervezunk ami a paromnak tetszik amit en szeretek oda vagy egyedul megyek vagy otthon maradok. A fiuk ilyenek vagy velunk van a gond?

Figyelt kérdés
6eve elunk egyutt jovore lesz az eskuvonk Californiaba mert az o csaladja ott el. A hetkoznapok eltelnek.. de a hetvegek es szabadnapok azzal telnek amit o szeret , fesztivalok , foci, focimecs, haverok, mozi angolul es persze inkabb o valaszt filmet. es sok aprosag amit sokaig turtem mert majd... oda is elmegyunk... de hiaba beszelek vele csak igerget. Ilyenek a fiuk?
2012. júl. 7. 22:00
 1/5 AvernusTriad ***** válasza:
Veletek van a gond.
2012. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én barátom is lusta, de azért megerőlteti magát és néha az van, amit én szeretnék.
2012. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kettes nem tudom hol olvastad,hogy a kérdező pailja lusta.

észrevette,hogy passzív vagy és nem kezdeményezel,ezért már nem is kéri a véleményed.

amúgy meg volt kapcsolataimban 1 olyan csajt ismertem csak,aki képes volt önálló érdekes közös program ötletekkel előállni,szervezni.

2012. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lusta mert sokat jovunk megyunk csak eppen nem pda ahova en szeretnem. Mi szamit erdekes programnak? Neki a haverok sor bowling buli 35 eves nem annyira fiatal. Nekem szinhaz, konyvtar, lovaglas, kialitas, seta, utazas... Ezenkivul minden rendben van de azert egy jol mukodo kapcsolatban a zzabadidonket nem kellene kulon toltenunk.
2012. júl. 7. 22:22
 5/5 anonim válasza:

Bocs az őszinteségért, de ha most ezt akkora problémának érzed, hogy arra motivált, fordulj a köztudathoz és biztosan elkeserít, bánt, ráadásul még sok apróság is van, amit tűrnöd kell, akkor ez a férfi nem alkalmas arra, hogy a férjed legyen. 6 év alatt meg kellett volna ismernie minden igényedet, szokásodat, főleg, ha kéred és még akkor sem, akkor ez elég nagy probléma és kár hozzá menned, hacsak nem nyeled le az egész békát azzal, hogy valamit-valamiért. De a konfliktus megmarad és minden nap, a szürke hétköznapokban pedig szépen ott tud dolgozni az ember fejében minden sérelem..ami boldogtalansághoz vezet.

Nem minden férfi egyforma, nem szabad általánosítani, viszont egész máshogyan gondolkoznak, mint a nők. Ha nincs meg a harmónia köztetek, nem képes, nem akar alkalmazkodni és egyoldalúvá válik a dolog, nem érdemes jövőt tervezned vele. Ennyi idő után pedig sajnos nem igazán változnak már pozitív irányba.. Mérlegeld a jót+rosszat és sok sikert a jó döntéshez!

2013. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!