Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám/tudnánk orvosolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám/tudnánk orvosolni ezt a helyzetet? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Még mielőtt leírnám (megpróbálom majd rövidre fogni) szeretném megkérni a kedves válaszolókat, hogy olyanok írjanak, akiknek van ebben már tapasztalatuk, illetve voltak már hasonló helyzetben. Köszönöm.


Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, és nagyon szeretem őt, és ő is engem. Együtt élünk, tervezzük a jövőnket (beleértve idővel majd a babát is) Senkivel nem voltam ilyen boldog, és ő is így érez s gondol irántam illetve velünk kapcsolatban. Vele érzem azt, hogy végre révbe értem.

A kapcsolatunk elején többet voltunk együtt, tehát többször szeretkeztünk. Az utóbbi időben talán több a munkánk (de főleg neki) így kevesebb idő jut arra, hogy többet legyünk minden értelemben együtt. Ettől persze ugyanúgy kívánjuk egymást. Ő a zsánerem, imádom a testét, az illatát. Ám mégis...

Ma reggel, mikor együtt voltunk (és az utóbbi időben már többször is előfordult) hogy nem nedvesedtem be elég hamar.. Régen nem voltak ilyen gondok, sőt. Nem mondom, hogy egyáltalán nem, de több idő kell, hogy nedves legyek, s volt már olyan is hogy kicsit fájt a behatolás, főleg a hüvelybemeneti részen. És ez már olyan szintű problémává fajult, hogy néha neki sincs már kedve a szexhez. Pluszban rátesz még az is hogy van egy kollégája (amolyan barát féle) aki az új kapcsolatáról beszél neki, hogy hol szerelmeskednek, mikor és hányszor. Ma pl azt mondta el nekem a párom, hogy egyik reggel mikor felkelt a haverja merev állapotban csak úgy beleült a barátnője. És valahogy az ilyenek enyhén szólva lelomboznak, de főleg azért mert vágyik rá hogy velünk is ez legyen. S tudom, hogy a páromat is zavarja, és nyilván azért meséli el, hogy valamilyen módon megoldást találjunk erre az egészre.

Az sem segít, hogy nem az a nő vagyok aki csak úgy simán elengedi magát, sajnos hajlamos vagyok kicsit kattogni, de főleg hogy neki jó legyen... Tudom önzőbbnek kéne lennem (Párom elmondása szerint is) De a fő gondom most ez, hogy félek attól, hogy velem lehet-e a gond. Mindig ezt a kérdést teszem fel magamtól, ha ilyen helyzet van (függetlenül attól, hogy mi lehet az alapvető oka ennek az egésznek) Nem tudom mennyit számít az, hogy fogamzásgátló tablettát szedek. Valóban csökkentheti a libidót?

Többször beszélgettünk erről az egész dologról a párommal, mert ő is azon van, hogy jó legyen nekem (nagyon odaadó), de ez időszak most valamiért gátat szab a szexuális életünkre nézve. Hogy tehetném jobbá, milyen megoldásra lenne szükség? Min változtassak?

Párom 31, én 26 éves vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. ápr. 25. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Előjáték.Jó hosszú előjáték.
2015. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ahogy egy es is irta hosszú előjátèk amikor fáj a hüvelyed akkor probáld kibirni a párod kedviért hogy élvezze na meg a pasik nagy százalékát felizgatja a nyögés még azt tudom mondani még hogy ha nagyon fáj akkor inkább orvoshoz menj!

13/f

2015. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm a válaszod. Az előjáték valóban fontos dolog, de itt nem ilyen oldalról kell megközelíteni a dolgokat.

Második válaszoló: 13 évesen milyen tapasztalataid vannak?? Világért se gondod, hogy megkérdőjelezem a tapasztalatod, de úgy vélem "a bírd ki a fájdalmat, hogy a párodnak jobb legyen" nem elég érett gondolkodásra vall.. De azért köszönöm...

2015. ápr. 25. 07:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Hmmm.

Azt kombináld bele, hogy a friss kapcsolatok elején a nemi élet sokkal intenzívebb idővel csillapodik némileg. Az, hogy ritkulnak az együttlétek, az még normális.

A másik, hogy idővel ahogy csillapodik egy kapcsolat hevessége, meghatározóbbak lesznek gondok. Magyarul többet fogsz kattogni. A kattogás meg alapból a szex halála tud lenni. Férfinél merevedési zavar, nőknél hüvely szárazságig is. Simán lehet az is, hogy a nagy vörös köd elmúlásával kiderül, hogy a kémia mégsem olyan erős.

DE

Sokkal valószínűbb a tabletta. Igen, sokan futnak bele libidó csökkenésbe tablettától. Első körben mindenképpen tájékoztatnám a nőgyógyászt a dologról, és vagy másikat íratsz fel (simán végig zongorázhatsz 3-4 fajtát mire meglesz az amelyik nem csinál zűrt neked), vagy abbahagyod. Én személy szerint nem támogatom a tablettát, hormon készitmény, szerintem nem kéne cse--tetni a hormonrendszert feleslegesen. (én a gumiban hiszek, de ez magánvélemény)

És némi türelem is kell most, mert ha abba is hagyod kell 1-2-3 hónap mire annyira kiürül a szervezetből, hogy elkezd normalizálódni a működésed.

Ha valóban ez a gond, akkor amíg visszaállsz rendesen nagyon fontos, hogy ne kudarcként éld meg, mert nem az. Természetes, hogy bezavarhatnak ilyen dolgok, ne kattogj és szorongj azon, hogy mi lesz, fogadd el, hogy a gyógyszer a hibás, baj nincsen. Ne az legyen tehát, hogy abbahagyod aztán azért vannak még gondok, mert ezen kattogsz. Enyhítheted a dolgot ha maszturbálsz olykor, ekkor ugyanis anélkül kísérletezhetsz, hogy a párod előtt szoronganod kéne. Magyarul tét nélkül maszturbálás közben meggyőződhetsz arról, hogy nincsen gond odalent, nem kerülsz ördögi körbe, hogy szorongás->nedvesedési gond -> még több szorongás, ezt fel tudod oldani addig is, míg kiürül.

De első utad a nőgyógyász legyen.

2015. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szakítani azonnal
2015. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

.Dowd: Köszönöm a válaszod! :) Te megértetted azt, hogy nagyjából mire gondolok. És köszönöm, hogy ilyen kimerítően leírtad a véleményed s tanácsaid. Nagy eséllyel megfogadom azt, hogy abbahagyom a gyógyszert. Alapvetően én sem preferálom, mert én sem tartom a legegészségesebb megoldásnak (de szükségszerű volt) Viszont, ahogy írtad létezik más fogamzásgátló módszer is (amit sajnos párom kevésbé szeret - de nem ellenezné ha végül így döntenék) Nőgyógyászhoz is elfogok látogatni, amúgy is aktuális lesz lassan.

Még egyszer köszönöm a válaszod!


Utolsó válaszoló (5-ös): Véleményed szerint ez a megoldás igaz? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? "szakítani azonnal" Nem egy 14 éves kislány vagyok, aki ha szembekerül egy kisebb-nagyobb problémával akkor hátat fordít neki. Az ilyen és ehhez hasonló tanácsokból te már kamatoztattál valamit? Teszem azt értékes kapcsolatod van? Nem kell rá válaszolnod, mert ha idősebb vagy jóval annál, mint amennyinek gondollak, akkor sokkal tapasztaltabb lehetsz mint hittem..

Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 25. 10:56
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs mit kérdező, sok sikert
2015. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. ápr. 25. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kis zselé legyen kéznél, de nem kell, hogy lássa, amikor használod. - A párod barátjának pedig megmondhatná a párod, hogy az az ő magánügye, hogy mikor hogyan szexel a nőjével.
2015. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos.. :) Bár jeleztem én is neki a véleményem a dologról. A zselé pedig nem rossz ötlet! Köszönöm a válaszod!
2015. ápr. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!