Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami betegség? Lehet...

Ez valami betegség? Lehet gond? Ha igen, akkor lehet valamivel orvosolni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenem ropog.. de tényleg minden, ropog a nyakam, vállam, könyököm, csuklóm, ujjaim, csípőm, térdem, bokám, lábujjaim, de legjobban a hátam. És ezeket nekem annyi kiropogtatni, hogy például kihúzom maga, kinyújtom a kezem, lábam, és elnézek jobbra-balra.. szóval csak egyszerű mozdulatok. Eddig ezt nem tekintettem bajnak, de mostmár rossz érzés is, 10-20 percenként érzem, hogy muszáj kiropogtatnom magam, mert már "kényelmetlen".. és ropogtatás után megkönnyebbülök.. ez nem tudom miért van, de biztos hogy nem normális, főleg 15 évesen. Valaki segítsen, hogy ez mi, és miért..

2014. máj. 15. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a házidokit, de szerintem nem baj, van egy barátom, akivel kb. ugyanez van, sok éve nincs más gondja ezzel.
2014. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!