Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha úgy érzitek túllöttök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzitek túllöttök a célon, akkor hogyan mondanátok el, hogy sajnáljátok?

Figyelt kérdés

Történt ma velem, hogy a barátom csinált valamit, ami számára viccesnek tűnt, nekem viszont nem esett jól. Mikor látta, hogy nem nyerte el a célját és berágtam rá (ezt onnan tudja, hogy először hívtam bunkónak a tette miatt és megjegyeztem, hogy ezt nem vártam volna tőle) délután felkeresett egy hatalmas tábla csokival. Elfogadtam majd megkértem, hogy most távozzon.


Igazából ez utóbbi tett nagyon rosszul esett nekem, de meg akartam neki mutatni, hogy most túllőtt a célján. Egyébként szeretem őt és azt hiszem már megbocsájtottam neki (pláne úgy, hogy a családom kiröhögött, mert e miatt mérges lettem).


Szerintetek ilyenkor hogyan tovább? Úgy érzem megtanulta a leckét. Sajnos nem ez volt az első ilyen eset, néha teljesen kibírhatatlan vagyok.



2015. ápr. 25. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond hogy rossz kedved volt miatta amikor kaptad a csokit ezert kuldted el es aludtal ra egyet es te is megbantad hogy elkuldted es hogy nagyon koszonod a csokit :)....
2015. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm, de nem akarok neki hazudni. Vegyes érzelmek kavarogtak bennem abban a pillanatban és a szigorúbb énem nyerte azt a csatát.
2015. ápr. 25. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
De azért a csokit elfogadtad.Szánalmas.
2015. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!