Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem sajnáljátok az olyanoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem sajnáljátok az olyanokat akik állandóan próbálkoznak de nem jön neki össze?

Figyelt kérdés

Szegény emberek. Az a vicc h nekem riktig nem kell barátnő ennek ellenére évente mindig bele futok valakibe.

Ilyenkor mindig szegény szerencsétlen ismerőseim ugranak be akik mit meg nem adnának érte alapon tuti bele mennének.


Én szívesen elpostáznám nekik sz összeset, mert tényleg annyira próbálkoznak. Én meg lazán veszem az egészet, és mindig udvariasan leköszönök.

Pedig szerintem nem vagyok egy nagy szám.


22 F



2014. jan. 3. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. A sajnálat nem segítene rajtuk.
2014. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én pont ilyesmi vagyok, de nem sajnálom magamat, az meg kicsit rosszul is esne, hogy sajnálnak/szánnak engem. :)

Inkább folytatom, egyszer úgy is sikerül.

2014. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
így belegondolva sajnálom őket, de amúgy nem nagyon jutnak eszembe:DD pedig az én helyzetem is olyan, mint a tied csak én lány vagyok.
2014. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldhetnél hozzám egy pár lányt mert már egy ideje egyedül vagyok és nem nagyon találok senkit! Velem szóba sem akarnak állni! Pedig nem vagyok egy bányarém!
2014. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De neked miért nem kell, miért zárkózol el? Azt szokták mondani, kell néhány párkapcsolat, hogy jó legyen egy párkapcsolat, és ebben tényleg van igazság!


Én talán pont ezért vesztettem el, akit mindennél jobban szerettem. Tapasztalathiány... Nem mondom, hogy olyannal gyere össze aki nem vonz. De csak van néha "normális" jelentkező is :)

Szóval én nem így állnék hozzá, mert a fagyi visszanyalhat a jövőben, amikor tényleg az igazi jön majd szembe :)

2014. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért nem kell.


1. Fiatal vagyok hozzá h lekössem magam.

2. Volt alkalmam végig nézni 14 évesen a szüleim válását nem létezik olyan h igazi.

Senki sem tökéletes.


Csak feltűnt h akinek kéne annak nincs akinek meg nem kell annak meg mindig van/lenne.

2014. jan. 3. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez furcsa, hogy folyton próbálkozik valaki....és nem jön neki össze semmi soha.


Amúgy meg nem érzek sajnálatot. Az nem segít senkin sem.


Szerintem ha valakinek ennyire nem megy akkor valamit rosszul csinál.


Nekem mindig összejött ha tettem érte, és amikor nem tettem akkor nem jött senki.


Ezzel a férjem is így volt. Amíg nem tett azért hogy legyen nője, addig nem is volt neki. Amikor nekiállt, hogy keressen, 2 hét múlva már meg is ismerkedtünk:)


27/N. A férjem 24 éves.

2014. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
24 évesen már házas, hát nem sokat várt.
2014. jan. 3. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, folyton próbálkozom és van, hogy megkedvelnek a lányok, de miután meglátják hogyan nézek ki külsőre valamiért midnig eltűnnek. Nem is értem mi lehet a probléma? Biztos én vagyok a hibás.
2014. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22 volt amikor elvett. Szóval 24 évesen már 2 éve házas.


Ő sose akart komolytalan kapcsolatot...ilyen típus.

2014. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!