Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogy ha beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy ha beleszeretek valakibe es elmondom neki akkor le koptat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 eves fiatal vagyok , a nemem a kerdes vegen irom le a sztereotipiak elkerulese miatt :)

Tomoren ossze foglalva a kerdesem annyi hogy miert van az hogy ismerkedek valakivel... elbeszelgetunk eloben is facebookon is . Majd azt mondja tetszek neki es bokol stbstb ... Egy ideig elvagyunk , sexelunk , jokat bulizunk . Aztan bele szeretek a hulye fejemmel es elmondom neki ezt ha o is utalgat ra hogy belem szeretett. Aztan 2 valtozat szokott jonni nalam ezutan : elkuld h o nem keres kapcsolatot es ezek utan nem akar barat se lenni . VAGY : Ott eloben vele aztmondja o is igy erez , aztan par ora mulva vagy szemelyesen vagy facebookon lekoptat. Minden emberrel akivel ismerkedtem ez volt de egy nagy csalpdas utan ami 2 eve volt meg erosodtem es nem akartam kapcsolatot. De azert szeretnek vegre egy normalis kapcsolatot szinte nem is tudom milyen is az :/ 3 napja egy szorakozo helyen egy baratommal megismertunk egy jofej embert . Ismerkedtunk majd elmentunk hozza filmezni es enni meg nem akartunk 2 orat varni a hidegben a buszra. Elbeszelgettunk , aztan amikor a baratom el aludt , hirtelen megcsokolt es aztmondta h en tetszek neki ( nem volt mar ittas max egy nagyon kicsit) ... Ma haza koltoztem Pestrol videkre es egesz nap ra gondolok , vele akarok lenni stbstb ... Probalom elnyomni ezt az erzest mert mindig koppanok a vegen. (A feljutast nem okoz gondot 1,5ora es ott vagyok , havernal/vagy vele aludhatok ) Most mit tegyek ? Amig nem mondom el vagy nem erzem ezt a masikkal addig minden oke de ha elkezdem erezni hogy szerelmes vagyok vagy el is mondom neki akkor vege... Nagyon helyes az illeto es jofej, pont az idealom :) De mar felek az ilyen helyzetektol :/

(Aki elolvasta eddig es alkotott velemenyt az irja le amit gondolt a kovetkezo sor elott ! :) )



Mind ketten fiuk vagyunk (o 30 eves de olyan reszben mint en azaz fiatalos ) ... (Homofob valaszokat nem kerek es nem erdekelnek megszoktam mar )


Koszonom a valaszokat :)



2015. ápr. 26. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami normális nő írhatna nekem, mert én is így járok mindig. De nálam nincs melegfront. :D
2015. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő után vallottad be neki, hogy mit érzel?


Lehet, hogy éppen ez a gond, hogy egyesek túl hamar adják tudtára a másiknak, hogy mit éreznek, és ettől lehet, hogy a másik fél bepánikol. Mert lehet, hogy az ő érzelmei még nem alakultak ki ennyire.

Egy kapcsolat első fázisa az, hogy normálisan megismerjük a másikat és ez eltelhet egy ideig. Ekkor már kezdenek kialakulni az érzelmek. És szerintem, csak ezután érdemes elárulni a valódi mély érzelmeidet.

Ezért sem jó, ha túl hamar mondja valaki azt, hogy szeretlek, mert akkor ezzel lehet, hogy elijeszti a másikat.


A saját kapcsolatomból kiindulva, mi a pasimmal másfél hónapig leveleztünk, és csak utána találkoztunk. Mivel kölcsönös volt a vonzalom és minden egyéb, már ekkor egymásba szerettünk. És nyíltan ki mertük mondani. Azóta is együtt vagyunk egy picivel több, mint 2 éve, de távkapcsiban, de ezt hamarosan megoldjuk.


Az érzelmek kialakulásának idő kell.

Azt viszont nem árt tisztázni, hogy a másik fél milyen kapcsolatot szeretne, szóval, csak szórakozni, vagy tényleg egy hosszú távú kapcsolatot, mert akkor a másik is úgy fog hozzáállni az egészhez.


Hagyjátok, hogy az érzelmek szépen lassan kibontakozzanak. És mikor már érzed, hogy a másik is ugyanazt érzi, mint te (testbeszédből, cselekedetéből és viselkedéséből úgy is tudni fogod, hogy mennyire nagy a vonzalom kettőtök között) akkor már bátran elmondhatod neki. :)


Remélem valamennyire tudtam segíteni! :)


Legyetek boldogok! :)

2015. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsonak a kimerito valaszt :) Hat a legelsonek 3 nap utan , de ebbol a hibabol tanulva a kovetkezonek kb 2 honap . Sajnos en tul erzelmes tipus vagyok (probalom ezt azert vissza fogni)vagyok es hamar beleszeretek valakibe :/ Valamit errol mar beszeltunk de elfelejtettem mert farafdt voltam . Azt mondta hogy nagyon keves embert visz fel a lakasaba es mar nem/nem is akar ,,mindenkivel" sexelni :) Mar volt kapcsolata fiuval . Nem ismertem meg ki de azon vagyok . Felek hogy sok kerdest teszek fel neki de probalom nem le rohanni . Van amikor a level kerdes reszere nem valaszol de a kerdes utanira igen :/ Meg hat neten nem latom a reakcioit :/Mar rendesen ott jarok a sok csalodas utan hogy nem merek semmit elmondani a masiknak inkabb macskas oreg leszek :/ :)
2015. ápr. 26. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, előtted az élet.

Ha feladod, akkor az egész életednek vége!

Küzdj, próbálkozz, változz! Ezek a kulcsai mindennek. Légy türelmes. :)

Mindenki megérdemli a boldogságot!


Remélem nem gond, hogy egy nő tanácsot adott neked?

2015. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolso : Igen de ugyis amikor nagy nehezen ra veszem magam akkor vege mindennek :/ Nem bajj , miert lenne az ?:) Sok lany baratom van mert ugye jobban atlatnak az erzelmeken stbstb :) Hetvegen ha minden jol megy neki akkor megyek hozza 1 vagy 2 napra aztan kozben ki puhatolozom hogy mit keres vagy milyen valojaban :) Ahhh nem lesz jo hogy a kepeit nezegetem orankent :/ Igazabol mi van ha szimplan csak nagyon tetszik ? Olyan regen voltam szerelmes hogy elfelejtettem :/ :)
2015. ápr. 26. 21:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém...

Érző lelked van,ami a másik fél részéről "hiánycikk"

Próbálj olyan pasit keresni,aki olyan érzésekkel bír,

amivel te.Tudod akinek nem ilyen érzékeny a lelke,az nem igazán érti meg,min mész keresztül.Keresned kell egy sokkal érzékenyebb embert magad mellé.

2015. ápr. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ohh hat igen sokan mondtak mar . Van aki irigykedik emiatt de ez atok ilyen helyzetekben :/ Nehez erzelmes pasit talalni vagy ha talalok akkor (bocsi a kifejezesert) az a tipikus atom meleg hajtudobalo kisfiukat talalok nekem ferfi kell :) Kozben beszelgettunk fb-n . Tudom a net nem adja at az ember hanulatat de : eloben nagyon aranyos jofej mosolygos beszedes volt most meg ir valamit (pl: indulok meloba...este 6 ig vagyok :) ) es ...ozik meg keveset ir :/ Lehet hog jatsza az elerhetetlent vagy en nem tudom :/ Tudom ilyenkor meg kell varni amig majd o keres de nagyon nehez hogy ne irjak neki :/ Tanacsok ?:/ :D
2015. ápr. 27. 09:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerinrem várd meg míg a másik mondja először, hogy szeret
2015. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne várd meg. és ha a másik is arra vár? jobb nyílt lapokkal játszani, aki szeret, annak miért számítana, ha elmondod? csak örülne neki. aki meg nem szeret, annak meg mindegy, hogy elmondod e vagy sem.
2015. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell vele beszélned. Lehet, hogy Ő is több csalódáson van már túl, és nem mer belevágni egy újabb csalódás lehetőségébe. Lehet, hogy fiatalnak gondol, és azt hiszi, hogy odébb álsz majd, ha telálsz egy hozzád korban közelebb állót.
2015. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!