Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig akkor lesz vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig akkor lesz vége, amikor beleszeretek bele valakibe. Direkt csinálják ezt velem? Veletek is így van? Szoktak a szakításnak jelei lenni az első időkben?

Figyelt kérdés

Mindig úgy járok, teljesen mindegy meddig tart a dolog, lehet az két hét, két hónap, amikor szerelmes leszek valakibe igazán, akkor hagy ott. Vagy van előtte jele - olyan, ami felett elsiklik az ember, alig észre vehető - vagy egyáltalán nincs, csak bejelenti a következő találkozásnál, hogy vége. Mindig azon a találkozáson, amire úgy megyek, hogy már szerelmes vagyok (kivétel nélkül így van!). Mennyi idő után merjek szerelmes lenni?

Hosszabb kapcsolatnál más, ott látja az ember a problémákat, de ilyenkor legtöbbször csak a rózsaszín köd szivárog elő valahonnan és akkor ott hagynak.

(Az első két-három hétben derül ki általában ki mit akar, működik-e a dolog. Azért nem esek egyből szerelembe, de 1-2 hónap randizgatás után igen.) Veletek hogy van, lányok?

23L



2015. jan. 14. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt már 1,5 éves kapcsolatom is meg több egy-két hónapos, aminek mindig így lesz vége. Ti is így vagytok vele? Olyan jó lenne már szerelmesnek lenni...
2015. jan. 14. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az a tipus vagyok, aki vagy egyből beleszeret egy nőbe vagy soha...


A legtöbb kapcsolat meg úgy kezdődik, hogy sz*exelnek, majd ha jó, akkor még sz*exelnek, és így telik az idő, aztán ha sok idő eltelik így, akkor megházasodnak... :-)


Szerelem (mármint kölcsönös) az meg a jól eltalált szerelmes filmekben van... ...najó 1x 2x már láttam a valóságban is, ekkor általában irigykedve nézzük az álompárt és egy kicsit bizunk benne, hogy hátha tönkremegy... :-)


Tehát ne akarj szerelmes lenni, csak élvezd az életet... ...mondja ezt neked egy olyan srác, aki mindig szerelmes akart lenni... :-)

2015. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én akkor jöttem össze valakivel, ha szerelmes voltam bele. Különben minek?


Szerintem az van, hogy te ilyenkor kerülsz intenzívebb érzelmi állapotba, és öntudatlanul, akarva-akaratlan, de rátelepszel a pasira, megfojtod ezzel a hirtelen jövő nagy szerelemmel...

2015. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!