Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régen egy picit összemelegedtünk, de összevesztem vele és mással járt. Azóta nem beszélgettem vele, mert nem érdekelt igazából, hogy mi volt vele. Most viszont észrevette, hogy ''nem érdekel'' a dolog. A vonaton a lábát lóbálja néhányszor, hogy nézzek rá, vagyis olyan érzésem van. Mindig néz, de én nem nézek vissza. Most facebookon fent voltam, rámírt.. ugyanígy játszottam, ezt a nem érdekel dolgot, és kérdezgeti, hogy mi van velem, stb.. szerintetek mi lelte? Vagy megint belém zúgott?

2015. ápr. 27. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem szereted, de Ő igen, még mindig ott az alkalom egy kiadós dugásra.
2015. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sose voltam, a szexre menős típus, viszont gondolom, akkor megint szeret. :D
2015. ápr. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!