Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek az exbarátnőmön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek az exbarátnőmön? Nem hisz nekem, pedig szerintem bajban van!

Figyelt kérdés

Szóval. 19 éves vagyok. Exbarátnőm 14, lassan. És most rákattant egy fickó, aki 21-22 évesnek adja ki magát neten, de igazából 45 éves. A módszerekről nem beszélnék, hogy hogyan derítettem ki, és próbáltam erről beszélni exbarátnőmmel.

Ő persze jön azzal, hogy "milyen szánalmas próbálkozás", "felejtsem el végre, és ennél jobbat is kitalálhattam volna", "egy ilyen kedves ember biztos nem lehet ilyen idős. meg olyan kis aranyos dolgokat ír, humoros, huncut!".

Exbaratnőm naiv. Voltaképp arra ment rá a kapcsolatunk, hogy nem bízott eléggé bennem - mert befolyásolható, én pedig mindig őszinte voltam vele.

De nem akarom, hogy bántsák, vagy kihasználják. Nem tudom, hogy hány lánnyal űzi a kis játékait, de nem akarom, hogy exbarátnőm is egy legyen a játékszerei közül.

Mit tehetnék, ha exem ilyen sgghülyeként viselkedik?


2015. ápr. 24. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Exbarátnőm 14, lassan 15!!! Lemaradt.
2015. ápr. 24. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd rájön a dolgokra, ha neked nem hisz...
2015. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg csak online vannak kapcsolatban, addig aligha tudja az illető kihasználni, ha meg véletlenül találkozásra kerülne a sor, akkor úgyis rá fog jönni az exed, hogy a pasi nem a 20-as évei elején jár!

Tehát szerintem nem kell nagyon aggódnod!

2015. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ám, de ki tud csalni tőle meztelen képeket, videókat, aztán azzal zsarolhatja...
2015. ápr. 24. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szolj a testverenek vagy a szuleinek
2015. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!