Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek megint? Visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megint? Visszaszerezzem vagy mondjak le? Hogy szerezzek dominanciát?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 6 hónap után "szétmentünk" 1 hétre ami nagyjából abból állt, hogy egymás faltuk és szerettük egymást. Azonban a probléma forrása hogy én kértem meg hogy jöjjön vissza mert én nagyon nagyon nagyon szeretem.

Most 8 hónap 17 nap 18 óra és 11 perc után pedig megint szétmentünk mivel ő volt a dominánsabb és a barátaival utáltam lenni mert nem mondok csúnyát, mert csúnya dolgot tettek velem/lünk.(Amiben barátnőm megbocsátott de én az életbe nem fogok.) Szóval mivel ő volt a dominánsabb SAJNOS ezért meg mert annyi gondja volt mit égen a galaxis nekem meg mit a föld típusú bolygó, hááát így kitett. Kitalálta hogy nem hiányzok neki és ezért bizonyára nem szeret. Én pedig meg még mindig nagyon szeretem és komoly iszonyú jókat tudunk beszélni, vitatkozni, szeretgetni egymást (levelezni nem szeretünk annyira nem mint ha nem rezegne ÍGY IS EGÉSZ DÉLUTÁN A MOBILOM.) Szóval nagyon szeretem. És ő az ideális párom szerintem.

SZÓVAL: Hogy tudnám felkelteni az érdeklődését újra? Vagy hogy sikerülhetne a dominancia karját visszaszereznem. (szerintem annyi elég lenne.)



2015. ápr. 27. 21:21
 1/3 István1979 válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de itt egy kis élettapasztalat egy 36 évestől:

Nők jönnek, mennek. Ez van. Egy van ami számít: éld ki magad, hogy mire 30 leszel, lenyugodj, rájöjj, hogy mindegyik ugyanolyan. A kocsid, a bankszámlád érdekli, még ha ezt hevesen tagadja is. Ez van beléjük kódolva. Biztonságot mindenek előtt az utódjának.

Aztán keress egy olyat akivel mindenről és sokat tudsz beszélgetni és a szexben is jó pár vagytok. A többi nem számít. Ez a kettő elég lesz pár évre.

Röviden: ha elment, hagyd. Értelmetlen rohanni utánna. Ha másért nem, kíváncsiságból úgyis ki fog próbálni egy másik pasit. Ha nem most, majd 30 évesen és akkor dönti romba az életed.

2015. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azóta is sokat beszélgettek egymással, sőt, ő hivogat? Akkor segíts neki rendezni a gondjait, figyelj oda rá, meg arra ami neki a fontos.

Megkeseredett 30+ évesek véleményére meg ne adj, -- attól hogy a nők is válogatnak, te még ragaszkodhatsz ahhoz, akivel ennyire összeilletek, Néha muszáj harcolni is értük. Ha másért nem, azért, mert ez is hozzátartozik ahhoz, hogy meglássa benned az erős és határozott férfit, aki biztonságot nyújt majd neki.

De ezt a harcot nem úgy képzeld el, hogy az egymás feletti "dominanciáért" kell küzdeni, az ég szerelmére, hát nem kutyák vagytok! :D Hanem az érdeklődését úgy nyered vissza, ha arra figyelsz, ami neki fontos, és ami őt érdekli. Tölts el vele értékes időt, és azt add neki, amire neki van szüksége, annyira, hogy a végén már ő akarjon veled maradni.


(egy 40+ os élettapasztalatai alapján) ;)

2015. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 István1979 válasza:

A megkeseredett 30+os pasi és az élettapasztalattal rendelkező 30+os nagyon nem ugyanaz.

Volt már pár barátnőm (5 egy évnél hosszabb, kb 15 annál rövidebb kapcsolat). Hidd el, ha a nőd lépett, csak megalázod magad azzal, ha futsz utána. Én is mindig szánakozva néztem a volt pasikra. Olyat meg csak egy nő tud írni, hogy tölts vele több időt. A mai lányok nagyon nem ezt igénylik. Tojj rá és ő fut utánad. Dominancia meg hülyeség. Amilyenek valakinek a barátai, olyan ő is. Max a lila köd miatt nem látod.

2015. máj. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!