Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy visszaszerezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem a "nagy szerelmem"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 20 eves fiu vagyok es nagyon elvagyok keseredve, ugyanis almaim kapcsolata masfel ev utan ugy nez ki, hogy veget er. En meg mindig nagyon szeretem es szerelmes is vagyok, a baratnomnel viszont a szerelem elmulasaval, szinte minden elszallt es sirva aztmondta, hogy nem erdemes ezt igy huzni.. Probaljuk ki milyen egymas nelkul es szakitott.. Nekem o volt az elso komoly kapcsolatom, az eletemet vele kepzeltem el es eddig o is velem.. De most nagy bajban vagyok.. Jovoheten lennenk masfel evesek gondoltam meglepem valamivel, de lehet nem jo otlet? Ti mit tennetek? Nagyon szeretem es tudom hogy valahol meg o is engem..:(

2014. szept. 16. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

új jelölt van a képben.

az ellen meg ajándékkal csak lejáratnád magad.

1 módszer van ebben az esetben a hiúság felébresztése.

nem könnyű tudom,de fel kell csípned egy tőle jobb csajt,ha az ismerőse akkor még jobb,és nem mutathatsz gyengeséget előtte egy percre sem esenghetsz.

ezzel bebizonyítanád,hogy értékes vagy,tőle jobb csaj fut utánad,erős maradtál,sőt fejlődtél és pikk-pakk már jönni is fog fészen a-mi van veled mostanában én úgy unatkozom-szabvány dugni akarok veled üzi.

2014. szept. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel kell szedned valaki mást.Legrosszabb esetben elfelejted az exed és boldog leszel a másik csajjal... :D
2014. szept. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nemhiszem, hogy mas lenne a dologban.. Tudtam vegig a fb jelszavat es nem beszelt senkivel sem.. Nekem is sirva mondta el, hogy sajnalja de nemtud mitcsinalni elmult a szerelem..


Masik csajt meg honnan szedjek ossze?..:d nem akarnek amugy massal osszejonni de ez a feltekennye tevos dolog bevalhatna, ha lenne ra alkalmas szemely..

2014. szept. 16. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:
én jelentkeznék rá! nem vagyok egy topmodell de nekem is féltékennyé kell tenni valakit 19/L
2014. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!