Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért titkol a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkol a pasim?

Figyelt kérdés
Újra összejöttem az exemmel (5 honapig voltunk külön) és most titkol a barátai és a családja előtt is. Csak a nővére és a szomszédja (aki valamennyire a haverja is) tudnak rol. Vajon miért csinálja ezt? Mikor kérdeztem csak annyit mondott, hogy na mit gondolsz?

2015. ápr. 28. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltál véletlenül valami gáz dolgot?

Vagy az nem lehet, hogy a szakításotok után jól lehordott téged, persze a családtagok, barátok is egyetértettek ezzel, magyarul ellened fordította őket? És most meg már fél, hogy felvállaljon téged, hogy újból együtt vagytok....

2015. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert az a "na mit gondolsz?" tenyleg eleg gonosz, meg akkor is, ha nem olyan modon ertette. Vannak olyan emberek, akik inkabb titkoljak a kapcsolatukat, mert nem szeretik, ha roluk csamcsognak folyamatosan. En is gondolkodtam igy regebben, es nem azert, mert nem akartam vna, hogy tudjon mas a lanyrol. Meg igy masok nem szolnak bele az eletedbe, es nem erzed magad annyira megkotve. Sztem beszeld meg ezt vele, mert ertheto, hogy boki a csorodet.
2015. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De te dobtad őt annak idején? Talán nem biztos még benne, hogy ez így is marad hosszú távon, attól fél, hogy újra szakítotok és addig nem akarja elhíresztelni, hogy aztán újra az legyen a téma, hogy megint szakítottatok.
2015. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Ha nem csináltál semmi olyan dolgot ami miatt ezt kellene csinálnia akkor ülj le vele és próbáljátok ketten megbeszélni! Miután kiderítetted miért csinálja ezt és úgy van változtass a dolgon! Ha ezt mondja nyilván van rá oka! Sok sikert! :)
2015. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő szakított velem.

Tudtommal nem csináltam semmi gáz dolgot.

Fél éve vagyunk ujra együtt, ez elég idö hogy eldöntse hogy komolyan gondolja e, nem?

2015. ápr. 28. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Anno mért dobott? Most is lehet, hogy azért kellesz neki, mert épp nem talál jobbat. Vagy valami fontosat nem írtál le.
2015. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ebbõl az jön le, hogy nem akarja, hogy rólatok pletykáljanak, beszóljanak ilyesmi, talán erre volt a na mit gonolsz, hogy az emberek többsége talán ellenezné ezt, beleszólna, ilyesmi és ezt nem akarja.

Ugyanakkor nincs mit tenni, ha komolyan gondoljátok, hogy mostmár tényleg együtt lesztek akkor ezt fel kell vállalni és nem törõdni másokkal. Próbáljátok meg megbeszélni.

2015. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is ezt csinálta a pasim csak mi előtte nem szakítottunk. Nagyon kellemetlen volt, mert nagyon szerettem ès azt akartam, hogy az egèsz világ lássa hogy boldogok vagyunk, viszont ő titkolni akarta. Állítólag a pletykák miatt. Fèl èvig titokban jártunk aztán megmondtam neki hogy nem birok tovább titkolózni ès nem is fogok ès erre szakított.. Szóval beszèlj vele minèl előbb, ne kèsőbb èrjen nagyobb csalódás!
2015. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!