Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vissaztudom még hóditani? 18/ff

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.creeper kérdése:

Vissaztudom még hóditani? 18/ff

Figyelt kérdés
Lényeg annyi hogy 2hónapja szakítottunk de nagyon szeretem és ő is sokszor mondja, hogy szeret illetve hogy hiányzok neki. 2ée vagyunk együtt én vettem el a szüzességet és ő is odáig volt értem 2évig még mielőtt összejööttünk volna. a párkapcsolatunk alatt amig együttvoltunk nem viselkedtem vele a legtisztességesebben . ezért sokszor féltékenykedett szinte már betegesen és hetiente legalább megtörtént hog otthagytam ideges voltam mondtam h vége de nemtudtam 4 lépésnél töbet megtenni mert halottam hogy sír mondogatja a nevem és láttam hogy nagyon szeret.én is rettenetes szerete. most ugy állunk hogy ő szakított én teperek utánna . nem tudja eldönteni hogy szeret e vagy sem 4 hete kért 2 hét szünetet hogy átgondolja . elég morbid dolgokat beszélgetett fiu emberekkel illetve csokolozott is egyel stb ebbe nem akarok belefolyni. utánna megint öszejöttünk mert ő akarta. 2 hét ltelt meint ott tartunk tegnap ota hogy vége ő holnap hajnalba rpül belgiumba 5napra. és ma du jokat nevetgéltünk telefonba estére teljesen viszautasít volt leráot.. szerintem a barátnői manipuláljék azt mondta utoljára hogy nem tudja hogy szeret-e de nagyon sokszor vágyik az ölelésemre. hogy tudnám viszahoditani? fél éve itthon fekszek műtött lábbal.

2015. ápr. 28. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Haha megérdemled.
2015. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
krlek normális tanácsokat adjatok mert nagyon szeretem. sajnos későn jöttem rá hogy mindent megtennék azért hogy velem legyen. szerintetek köze vn ahoz hogy egyedül vagyok itthon fél éve és csak ő jár fel hozzám? ezért ragaszkodok hozzá anyire?
2015. ápr. 28. 22:18
 3/5 Mr.Provek ***** válasza:
Hát ezt basztad de új szerelmed az elsős nyelvtankönyv a bevezetéssel kinyitva vár rád
2015. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nézd tipikusan olyan vagy ha ott van akkor nem kell ha nincs akkor kell .

Ha időben rájössz hogy ez rossz döntés még lehet valami . Nekem is rosszul esne és valószínű a barátnőim is ellened hárítanának. De ha keményen küzdesz és a csillagokat is lehozod az égről akkor rendbe fog jönni de vigyázz mert ez az utolsó esélyed

2015. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy hozzam le neki a csillagokat? itthonrol szinte semit nem tudok csinálni. egyébként mikor itt van akkor is kell bujok hozzá csokolgatom meg p is hozzám. csináltam társasjátékot, pikniket a szobámban leteritettem pokrocot piknik kosár stb.. az előtted kommentelőnek meg csak anyit , hogy orosz betűket ir be a rublikába nem tudom miért ezért nem látom a helyesírási hibákat
2015. ápr. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!